Hayrettin İrlandalı Boksör ile Birlikte Kamera Karşısına Geçti - Son Dakika

Hayrettin İrlandalı Boksör ile Birlikte Kamera Karşısına Geçti

5 yıl önce

Çabuk Çorba, ünlü şovmen Hayrettin ile birlikte hayatı hızlı yaşayanları dertleri boş vermeye çağırdığı eğlenceli bir şarkı ile çorba severlerin karşısına çıkıyor.

Hayrettin İrlandalı Boksör ile Birlikte Kamera Karşısına Geçti, System.String[]

Ünlü şovmen Hayrettin, Knorr Çabuk Çorba için ilk kez bir şarkı yazarak seslendirdi ve Dertleri Boşver şarkısının klibinde Hayrettin ile birlikte "İrlandalı Boksör" de kamera karşısına geçti. Klibin çekimlerinde eğlenceli anlar yaşandı.

Ünlü şovmen Hayrettin, Knorr Çabuk Çorba için hazırladığı ''Dertleri Boşver" isimli single çalışmasının klibini Türkiye'de "İrlandalı Boksör" olarak tanınan Mohammed Fadel Dobbous ile birlikte çekti. Çabuk Çorba'nın verdiği ilhamla harekete geçen Hayrettin, klibinde İrlandalı Boksör ile karşılıklı performans sergiliyor.

Bu keyifli klibi izlerken hem eğlenmek hem de karınlarını doyurmak isteyenler için 1 dk. gibi kısa bir sürede hazırlanabilen Knorr Çabuk Çorba; acılı domates, ezogelin, kıtırlı domates, kremalı mantar, kremalı sebze, kremalı tavuk, mercimek, şehriyeli tavuk, yayla, peynirli pizza, minestrone, meksika tacolu domates ve meksika acılı domates çeşitleri ile dertleri boşverenleri bekliyor.

Haber Yayın Tarihi: 24.11.2015 08:42 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap Halep'te oğlunun cansız bedeninin parçalarını toplayan anne yürek burktu

Son Dakika Haberleri