Son Dakika Haberleri: Hayri Gür Spor Salonu Hizmete Giriyor

Hayri Gür Spor Salonu Hizmete Giriyor

8 yıl önce

11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları için Trabzon'da inşa edilen ve Hayri Gür'ün adının verildiği Çok Amaçlı Spor Salonu'nun inşaatının tamamlandığı bildirildi

Hayri Gür Spor Salonu Hizmete Giriyor, System.String[]
23-30 Temmuz tarihleri arasında yapılacak 11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları için Trabzon'da inşa edilen ve Trabzon'un önemli eğitimcilerden olan Hayri Gür'ün adının verildiği Çok Amaçlı Spor Salonu'nun inşaatının tamamlandığı ve yarın başlayacak Genç Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası ile hizmete gireceği bildirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerif Özgür, yeni tesislerin bu tür organizasyonlarla bir anlamda teste tutulacağını belirterek, Hayri Gür Spor Salonu'nun ülke sporuna büyük hizmetler yapacağını söyledi.

Genç Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası'nda müsabakaların Hayri Gür Spor Salonu'nun yanısıra 19 Mayıs Spor Salonu'nda da yapılacak kaydedildi. 16 takımın katılacağı müsabakalar 15 Mayıs'ta yapılacak final maçı ile sona erecek.

- TRABZON

YORUMLAR


Gülşen Bubikoğlu, Alışveriş Yaparken Objektiflere Yakalandı İlber Ortaylı: Türkiye ve Rusya Arasında Barış Yoksa Hayat Durur

Belediye Başkanı, Oğlunun Arkadaşlarıyla Çatışmaya Girdi: Yaralılar Var