Son Dakika Haberleri: Cani Koca, Hayvanı Döverken Engel Olmak İsteyen Eşini Sopayla Hastanelik Etti

Cani Koca, Hayvanı Döverken Engel Olmak İsteyen Eşini Sopayla Hastanelik Etti

8 ay önce

Samsun Atakum'da ahırdaki hayvanı döverken kendisine engel olmak isteyen 59 yaşındaki eşinin kolunu ve parmaklarını sopayla kırarak hastanelik eden cani koca tutuklandı.

Samsun'un Atakum ilçesinde cani koca, ahırda sopa ile büyükbaş hayvanını dövmek isterken, kendisine engel olan karısını da sopayla döverek hastanelik ettiği için çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

EŞİNİN HAYVANI DÖVMESİNE ENGEL OLMAK İSTEDİ

Samsun'un Atakum ilçesinin Erikli Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Cevat B. (62), kendini kovalayan büyükbaş hayvanını ahıra bağladıktan sonra hayvanı sopayla dövmeye başladı. Bu sırada olayı gören Cevat B.'nin eşi Ayşe B.(59) olaya müdahale edip eşinin hayvanı dövmesine engel olmak istedi.Öfkeli adam,bu defa eşine yöneldi, sopaylasaldırdığı eşi Ayşe B.'yi yaraladı.

Hastaneye kaldırılan Ayşe B.'nin sol kolu ile el parmaklarının kırıldığı tespit edildi. Şikayet üzerine Atakum İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alınan Cevat B., Samsun Adliyesine sevk edildi.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Eşini dövmediğini belirterek suçlamaları kabul etmeyen Cevat B., "Hayvan beni kovalayınca sinirlendim. Sopa ile vurmak isteyince eşim engel olup elimdeki sopayı almak istedi. Ben kendisine vurmak istemedim" dedi.

TUTUKLANDI

Savcıya ifade verdikten sonra tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen Cevat B., mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.


YORUMLAR


Fatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Ankara'da Suriyelilerin 'Bayat Meyve Suyu' Kavgası Kanlı Bitti

ABD Başkanı Trump, Venezuela Ulusal Meclis Başkanı'nı 'Geçici Devlet Başkanı' Olarak Tanıdığını Açıkladı