Muhafız Dizisinin Başrol Oyuncu Hazar Ergüçlü Sevgilisi Onur Ünlü'nün İnternet Dizisinde Oynayacak - Son Dakika

Muhafız Dizisinin Başrol Oyuncu Hazar Ergüçlü Sevgilisi Onur Ünlü'nün İnternet Dizisinde Oynayacak

Oyuncu Hazar Ergüçlü, yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün kendine ait Youtube kanalı Eflatun TV'deki yeni projesinde rol alacak.

'Hakan: Muhafız'ın Zeynep'i oyuncu Hazar Ergüçlü, daha yeni ailesi ile tanıştırdığı sevgilisi Onur Ünlü'nün Youtube kanalı Eflatun TV'deki mini dizide oynayacak. 8'er dakikalık dizide yer alacak oyuncu için hayranları heyecan ile bekliyor.

"İÇTEN SESLER KORUSU" ADLI 8 DAKİKALIK DİZİ YAPACAK

Onur Ünlü'ye ait Eflatun TV'de TN Yapım için hazırlanan 'İçten Sesler Korosu' adlı 8'er dakikalık dizinin ilk bölümünü Onur Ünlü yönetti. Dizinin ilk bölüm için ise Melis Sezen ile Ahmet Rıfat Şungar kamera karşısına geçti. Dizinin diğer bölümlerini yöneten isimler Ozan Bilen, Orkun Göntem ve Burçin Gülseçkin gibi isimler oldu.

HAZAR ERGÜÇLÜ ROL ALACAK

Çiçek Dilligil, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Dila Danışman, Fırat Topkorur ve Ferit Kaya gibi ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı "İçten Sesler Korosu" dizisinde Onur Ünlü'nün sevgilisi Hazar Ergüçlü'nün de rol alacağı öğrenildi.

YORUMLAR

Son Dakika

08:33 Muharrem İnce, Ayasofya'nın yeniden cami olması kararın ardından "Atatürk'e dua etmeliyiz" dedi 08:22 Manken Tuğba Özay, havuz başındaki cesur pozlarıyla kendine hayran bırakıyor 08:15 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla İstanbul'da Yukarı Dudullu Mahallesi'nde bir alan riskli bölge ilan edildi 07:41 Ayasofya Camii'nin halılarının masrafını Cumhurbaşkanı Erdoğan mı karşıladı? Tarihçi isim onu işaret etti 07:16 Ayasofya'daki mozaikler ve semboller ne olacak? Herkesin aklındaki tek soru yanıt buldu 04:01 Ayasofya'nın yeniden cami olmasına dünyadan destek yağdı 01:02 Meral Akşener, İYİ Partili Levent Özeren'in hakaret mesajları için Semiha Yıldırım'dan özür diledi 23:30 Bataklık Operasyonu kapsamında 16 şirkete kayyum atandı 23:20 ORC'nin son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar! Sadece dört parti seçim barajını geçebildi 22:57 Son Dakika: 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Ayasofya kararına ilk yorum: Emeği geçenleri tebrik ederim 22:33 Son Dakika: Cami rahatsızlığı büyüyor! Ayasofya kararına bir tepki de ABD'den geldi 22:26 Yıldız Tilbe'den Ayasofya paylaşımı: Allah devletimize, milletimize zeval vermesin 21:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusya ve Yunanistan'a Ayasofya yanıtı: Herkes kararımıza saygı duysun 21:16 Vefat eden annenin doğuma 10 gün kala paylaşımları yürek dağladı 20:09 Isparta'da koronavirüs vaka sayısı 9 kat arttı, Vali'den uyarı gecikmedi: Rehavete kapılmayın