Muhafız Dizisinin Başrol Oyuncu Hazar Ergüçlü Sevgilisi Onur Ünlü'nün İnternet Dizisinde Oynayacak - Son Dakika

Muhafız Dizisinin Başrol Oyuncu Hazar Ergüçlü Sevgilisi Onur Ünlü'nün İnternet Dizisinde Oynayacak

06.02.2019 15:05

Oyuncu Hazar Ergüçlü, yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün kendine ait Youtube kanalı Eflatun TV'deki yeni projesinde rol alacak.

'Hakan: Muhafız'ın Zeynep'i oyuncu Hazar Ergüçlü, daha yeni ailesi ile tanıştırdığı sevgilisi Onur Ünlü'nün Youtube kanalı Eflatun TV'deki mini dizide oynayacak. 8'er dakikalık dizide yer alacak oyuncu için hayranları heyecan ile bekliyor.

"İÇTEN SESLER KORUSU" ADLI 8 DAKİKALIK DİZİ YAPACAK

Onur Ünlü'ye ait Eflatun TV'de TN Yapım için hazırlanan 'İçten Sesler Korosu' adlı 8'er dakikalık dizinin ilk bölümünü Onur Ünlü yönetti. Dizinin ilk bölüm için ise Melis Sezen ile Ahmet Rıfat Şungar kamera karşısına geçti. Dizinin diğer bölümlerini yöneten isimler Ozan Bilen, Orkun Göntem ve Burçin Gülseçkin gibi isimler oldu.

HAZAR ERGÜÇLÜ ROL ALACAK

Çiçek Dilligil, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Dila Danışman, Fırat Topkorur ve Ferit Kaya gibi ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı "İçten Sesler Korosu" dizisinde Onur Ünlü'nün sevgilisi Hazar Ergüçlü'nün de rol alacağı öğrenildi.

Muhafız Dizisinin Başrol Oyuncu Hazar Ergüçlü Sevgilisi Onur Ünlü'nün İnternet Dizisinde Oynayacak
Muhafız Dizisinin Başrol Oyuncu Hazar Ergüçlü Sevgilisi Onur Ünlü'nün İnternet Dizisinde Oynayacak

Son Dakika Güncel Muhafız Dizisinin Başrol Oyuncu Hazar Ergüçlü Sevgilisi Onur Ünlü'nün İnternet Dizisinde Oynayacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Trump, mavi Biden! Dünyaca ünlü isimler oylarının renklerini belli etti ABD, 46. başkanını seçiyor! Tarihi seçimden ilk sonuçlar gelmeye başladı Enkazdan çıkarılan depremzedelerin üzerine örtülen sarı renkli örtünün işlevini uzman isim anlattı Viyana'daki terör saldırısını DEAŞ üstlendi Son Dakika: İzmir'deki depremde can kaybı 113'e yükseldi, 137 kişinin tedavisi sürüyor Kendisini diş hekimi olarak tanıtan su tesisatçısı, swinger partisine eşi diye eskort getirmiş Osmaniye'de iki fabrika koronavirüs nedeniyle karantina altına alındı Hırsızlık yaptığı mağazaya tekrar giden yaşlı kadın, duvarda fotoğrafıyla karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı