Son Dakika Haberleri: Hazal Kaya'dan Beren Saat İddialarını Yalanlayan Beğeni Geldi

Hazal Kaya'dan Beren Saat İddialarını Yalanlayan Beğeni Geldi

5 gün önce

Oyuncu Ali Atay'la geçtiğimiz hafta dünyaevine giren Hazal Kaya'dan, Beren Saat'le aralarının bozuk olduğunu iddialarını yalanlayan beğeni geldi.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, düğününe katılmayan Beren Saat'le aralarının açık olduğu iddialarını dolaylı yoldan yalanladı.

Aşk-ı Memnu dizisiyle yıldızı parlayan Hazal Kaya, uzun süredir aşk yaşadığı oyuncu ve yönetmen Ali Atay'la geçtiğimiz hafta evlendi. Aşk-ı Memnu ekibi düğüne tam kadro katılırken dizinin başrol oyuncusu Beren Saat ve Nebahat Çehre katılmadı. İki ünlü ismin düğüne katılmaması ile ilgili birçok iddialar ortaya atılmıştı.

YALANLAYAN BEĞENİ GELDİ

Yayınlandığı döneme damga vuran Aşk-ı Memnu dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Hazal Kaya'nın arasında yıllardır soğuk rüzgarlar estiği iddia edilmişti. Hazal Kaya bu iddiaları yalanlayan bir beğeni geldi.

"EMİN MİYİZ BU BİLGİDEN?"

Güzel oyuncu Hazal Kaya, bir kullanıcının "Emin miyiz bu bilgiden? Yoksa Beren ya da Hazal çıkar cevap verir de gündemi coştururuz diye mi gazlıyorsunuz acaba? Hayır, yemez bu insanlar bu tip kıtırları, söylemiş olayım" attığı twitini beğenerek iddiaları yalanlamış oldu.

Beren Saat'in Hazal Kaya'nın Düğününe Davet Edilmediği İçin Gitmediği Ortaya Çıktı


YORUMLAR


Bomba İddia: Survivor Türkiye Yunanistan Yayından Kaldırılıyor Demet Akalın'dan Survivor Yorumu: Acun Delirdi

Ünlü Opera Sanatçısı Sedat Öztoprak, Hayatını Kaybetti Demet Akalın, Reynmen'in Milyonlarca Tıklanan Şarkısını Sahnesinde Seslendirdi