Hazal Kaya Sevgilisiyle Filmde Oynayacak - Son Dakika

Hazal Kaya Sevgilisiyle Filmde Oynayacak

11.05.2014 09:26
Hazal Kaya Sevgilisiyle Filmde Oynayacak, System.String[]

Yönetmen Onur Ünlü, izleyici kitlesinin isteği üzerine iki sevgili Hazal Kaya ve Ali Atay'ı yan yana getirmek için kolları sıvadı.

Beyazperdede en son ‘Sen Aydınlatırsın Geceyi’ filmiyle kamera arkasına geçen, televizyondaysa "Ben de Özledim" dizisiyle izleyiciyle buluşan Onur Ünlü, son filmi İtirazım Var’ın devamını çekme kararı aldı. Bir zamanlar antropolojiyle ilgilenmiş eski bir boksör, şimdilerdeyse bir camide görev yapan sıradışı bir imamın camide namaz kıldırdığı sırada birinin hayatını kaybetmesiyle gelişen olayları ve imamın davayı çözmeye çalışmasını anlatan filmin hikayesini çok seven Onur Ünlü, henüz film vizyondayken ikincisi için fikir alışverişlerine başladı.

İMAM AŞIK OLACAK

Sırrı Süreyya Önder ile birlikte senaryo için görüşmeleri hızlandıran Onur Ünlü, bu kez İmam rolündeki Serkan Keskin’in aşık olması üzerine hikayeyi kurgulamayı planlıyor. Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan ve Osman Sonant gibi isimlerin rol aldığı filmin ikincisinde ise Onur Ünlü hayranlarının ısrarı üzerine Hazal Kaya’nın sevgilisi ve yönetmenin yakın dostu Ali Atay’ın oynayacağı konuşuluyor.

 

Hazal Kaya Sevgilisiyle Filmde Oynayacak
Hazal Kaya Sevgilisiyle Filmde Oynayacak

Son Dakika Magazin Hazal Kaya Sevgilisiyle Filmde Oynayacak - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu