Hazar Ergüçlü'nün Yeni Ayrıldığı Sevgilisi Onur Ünlü, Genç Bir Kadınla Görüntülendi - Son Dakika

Hazar Ergüçlü'nün Yeni Ayrıldığı Sevgilisi Onur Ünlü, Genç Bir Kadınla Görüntülendi

04.06.2018 16:24

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü'nün yaş farkından dolayı yollarını ayırdığı Onur Ünlü, genç bir kadınla samimi şekilde görüntülendi.

Oyuncu Hazar Ergüçlü'nün (26), 'Dudullu Postası' ve 'Gerçek Kesit: Manyak'ta birlikte çalıştığı yönetmen Onur Ünlü'yle (45), ilişkisi geçtiğimiz günlerde sona erdi. Ayrılığın ardından zaman kaybetmeyen ünlü yönetmen, soluğu başka bir kadının yanında aldı.

YAŞ ENGELİNE TAKILDILAR

Yaklaşık İki ay aşk yaşayan çiftin, ayrılık sebebininse aralarındaki yaş farkı olduğu iddia edildi. Oyuncunun, kendisinden 19 yaş büyük yönetmenle birliktelik yaşamasına ailesinin tepki gösterdiği ortaya çıktı. Nuri Bilge Ceylan'ın 'Ahlat Ağacı' filmi için geçtiğimiz günlerde 71'inci Cannes Film Festivali'ne giden oyuncunun, bir yandan projelerine devam ederken, diğer taraftan ayrılık acısını unutmaya çalıştığı söyleniyor.

BAŞKA BİR KADINLA GÖRÜNTÜLENDİ

Onur Ünlü önceki gece Cihangir'de bir kadınla görüntülendi. Yanındaki genç kızla hayli samimi olan Ünlü, Ergüçlü'yü çabuk unuttu.

Hazar Ergüçlü'nün Yeni Ayrıldığı Sevgilisi Onur Ünlü, Genç Bir Kadınla Görüntülendi

Son Dakika Magazin Hazar Ergüçlü'nün Yeni Ayrıldığı Sevgilisi Onur Ünlü, Genç Bir Kadınla Görüntülendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yaşlı adam, çarşaflı kadına "Burası Arabistan değil" deyince ortalık karıştı Manchester United Cristiano Ronaldo için menajeri Jorge Mendes'e teklif yaptı Kremlin Sözcüsü Erdoğan ile Putin'in anlaştığını açıkladı: Türk gözlem merkezi Dağlık Karabağ dışında olacak Son Dakika! Galatasaray'ın milli takım kampında olan bir futbolcusu koronavirüse yakalandı İstanbul seçimini yaptı: Taksim Meydanı'nın yeni yüzü "Taksim Kolektifi" ile hayat bulacak Çalınan kimlik kartını çıkartmak için gitti, ölen arkadaşının fotoğrafını görünce şoka girdi Muazzez Ersoy, adını ve fotoğraflarını her yerde kullanan mekana polis baskını düzenletti Kardeşlerinin okuması için kendini feda eden küçük Ahmet, odun kırarak ailesini geçindiriyor