Hazar Ergüçlü Onur Ünlü'den evlilik teklifi aldı mı? - Son Dakika

Hazar Ergüçlü Onur Ünlü'den evlilik teklifi aldı mı?

19.11.2019 16:46

Lise arkadaşının nişanından sonra eğlenmeye giden Hazar Ergüçlü son zamanlarda çıkan Onur Ünlü ile evlilik haberlerine ne dedi?

Lise arkadaşının nişanından sonra eğlenmeye giden Hazar Ergüçlü son zamanlarda çıkan Onur Ünlü ile evlilik haberlerine ne dedi? Hakan: Muhafız'ın 3.ve 4.Sezon çekimlerinin tamamlandığını 5.sezonun olmayacağını söyledi.

#HazarErgüçlü #OnurÜnlü

Hazar Ergüçlü Onur Ünlü'den evlilik teklifi aldı mı?

Son Dakika Magazin Hazar Ergüçlü Onur Ünlü'den evlilik teklifi aldı mı? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Ermeni siyasetçi Sharmazanov: Azerbaycan'a 50 milyar dolarlık tazminat yerine Zengezur verilecek Maradona'nın ön otopsi raporu açıklandı! Uyurken akut akciğer ödeminden hayatını kaybetmiş 96 yaşında koronavirüsü yenip sırrını anlattı: Süt, bal ve pekmez tükettim Türkiye, Libya'ya giden yardım gemisine yapılan hukuk dışı arama sonrası harekete geçti! Trafik gözetleme istasyonları kuruluyor Koronavirüs vakaları arttı, Bakan Koca korkutan verileri açıkladı! İşte il il yoğun bakım doluluk oranları Kırmızı Oda'nın 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Alya'nın değişimi ağızları açık bırakacak Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Güzel oyuncu Ceyda Ateş anne oldu