Hazar Ergüçlü Onur Ünlü'den evlilik teklifi aldı mı? - Son Dakika

Hazar Ergüçlü Onur Ünlü'den evlilik teklifi aldı mı?

19.11.2019 16:46

Lise arkadaşının nişanından sonra eğlenmeye giden Hazar Ergüçlü son zamanlarda çıkan Onur Ünlü ile evlilik haberlerine ne dedi?

Lise arkadaşının nişanından sonra eğlenmeye giden Hazar Ergüçlü son zamanlarda çıkan Onur Ünlü ile evlilik haberlerine ne dedi? Hakan: Muhafız'ın 3.ve 4.Sezon çekimlerinin tamamlandığını 5.sezonun olmayacağını söyledi.

#HazarErgüçlü #OnurÜnlü

Hazar Ergüçlü Onur Ünlü'den evlilik teklifi aldı mı?

Son Dakika Magazin Hazar Ergüçlü Onur Ünlü'den evlilik teklifi aldı mı? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz