Hazar Ergüçlü özel şoför tuttu - Son Dakika

Hazar Ergüçlü özel şoför tuttu

02.09.2020 10:07
Hazar Ergüçlü özel şoför tuttu, System.String[]

Son dönemde rol aldığı dizi ve reklam filmleriyle adından söz ettiren Hazar Ergüçlü, geçen gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

Son dönemde rol aldığı dizi ve reklam filmleriyle adından söz ettiren Hazar Ergüçlü, geçen gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Arkadaşıyla bir mekanda yemek yiyen oyuncu, görüntülendiğini anlayınca morali bozuldu. En son 500 bin TL'ye bir spor markasıyla anlaşma yaptığı iddiasıyla gündeme gelen Ergüçlü, şoförünü arayarak bulunduğu yeri tarif etti. Lüks aracının gelmesinin ardından genç oyuncu, evinin yolunu tuttu.

Hazar Ergüçlü özel şoför tuttu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Hazar Ergüçlü özel şoför tuttu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları