Hazar Ergüçlü: Setleri özledim - Son Dakika

Hazar Ergüçlü: Setleri özledim

21.06.2020 12:58
Hazar Ergüçlü: Setleri özledim, System.String[]

Esra Türker'in sorularını yanıtlayan oyuncu, setlere dönmek için gün saydığını söyledi: "Setleri çok özledim. Ne seti olursa olsun fark etmez, dönmek istiyorum.

Esra Türker'in sorularını yanıtlayan oyuncu, setlere dönmek için gün saydığını söyledi: "Setleri çok özledim. Ne seti olursa olsun fark etmez, dönmek istiyorum. Uzun zaman oldu ve çok dinlendim. Evde oyalanmaya çalışıyorum. Öte yandan bu sürecin iyi tarafları da oldu. Bana iyi gelen bir sürü şey yaptım. Filmler izledim, kitaplar okudum. Besleyici ve iyi bir dönem oldu."

Hazar Ergüçlü: Setleri özledim

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Hazar Ergüçlü: Setleri özledim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'da papazlar çocuk yaştaki askerleri vaftiz edip savaş meydanına sürüyor Kalecinin attığı golle beraberliği yakalayan Vinaros, orta sahadan yediği golle sahadan mağlup ayrıldı Azerbaycan ordusu, Hocalı katliamının başrolündeki Ermeni komutanı ağır yaraladı Baby Shark şarkısı 7 milyarı aşan izlenme sayısıyla YouTube'da tüm zamanların en çok izlenen videosu oldu Schalke yöneticisi, Milan'ın Ozan Kabak için teklif yaptığını söyledi Yıkım bölgesinde panik anları: Bina sakinleri apartmana girdi, çatırdama sesiyle ortalık bir anda karıştı Son Dakika! İzmir'deki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 109'a yükseldi Depremzedelere ait erzak ve battaniyeleri evlerine götüren kadınlar vatandaşın kamerasına yakalanınca çıldırdı