Hazar Ergüçlü ve 19 Yaş Büyük Sevgilisi Onur Ünlü Barıştı - Son Dakika

Hazar Ergüçlü ve 19 Yaş Büyük Sevgilisi Onur Ünlü Barıştı

16.06.2018 10:08

Oyuncu Hazar Ergüçlü'nün kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi Onur Ünlü ile ayrılığı kısa sürdü. Çift geçtiğimiz gece Taksim'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Sözcü'den Emre Çevik'in haberine göre, geçtiğimiz günlerde ayrılan oyuncu Hazar Ergüçlü ve yönetmen Onur Ünlü, barıştı. İkili Taksim'deki bir eğlence mekanında yaklaşık 3 saat sarmaş dolaş eğlendikten sonra gazetecileri öğrenince mekandan ayrı ayrı çıkış yaptılar.

"ÇEKME KARDEŞİM"

Mekandan ilk ayrılan Onur Ünlü olurken " Çekme arkadaşım " diyerek yüzünü saklamak istedi. Hazar Ergüçlü mekandan arkadaşları ile yaklaşık 10 dakika sonra çıktı. Ergüçlübir süre dolaştıktan sonra sevgilisininAsmalımescit'de bulunan pasaj içindeki evine gitti.

AYRILMIŞLARDI

Geçtiğimiz günlerde çiftin arasındaki yaş farkından dolayı ayrıldıkları konuşulmuştu.

Hazar Ergüçlü ve 19 Yaş Büyük Sevgilisi Onur Ünlü Barıştı

Son Dakika Magazin Hazar Ergüçlü ve 19 Yaş Büyük Sevgilisi Onur Ünlü Barıştı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti