Bakan Nebati: "Vatandaşlarımızın Fiyat Artışlarından En Az Düzeyde Etkilenmesi Amacıyla Çalışmalarımız Devam Etmektedir" - Son Dakika

Bakan Nebati: "Vatandaşlarımızın Fiyat Artışlarından En Az Düzeyde Etkilenmesi Amacıyla Çalışmalarımız Devam Etmektedir"

05.07.2022 10:25
Bakan Nebati: "Vatandaşlarımızın Fiyat Artışlarından En Az Düzeyde Etkilenmesi Amacıyla Çalışmalarımız Devam Etmektedir"

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Vatandaşlarımızın fiyat artışlarından en az düzeyde etkilenmesi amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Vatandaşlarımızın fiyat artışlarından en az düzeyde etkilenmesi amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda vatandaşların fiyat artışlarından en az düzeyde etkilenmesi amacıyla çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Bakan Nebati Twitter'dan yaptığı açıklamada, enflasyonla mücadele için atılan adımlarla ilgili 11 madde sıralayarak "Temel öncelik olan enflasyonla mücadele kapsamında, uygulanan politikalar, yönetilen-yönlendirilen fiyatlar, vergi indirimleri ve sübvansiyonlar vasıtasıyla vatandaşlarımızın fiyat artışlarından en az düzeyde etkilenmesi amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.

YORUMLAR
500
Zincir marketlerle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklama: Piyasaları rahatlatacağız Zincir marketlerle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklama: Piyasaları rahatlatacağız Borcunu ödemediği öne sürülen şahsı sokak ortasında tekme tokat dövdüler Borcunu ödemediği öne sürülen şahsı sokak ortasında tekme tokat dövdüler Galatasaray - Giresunspor maçının ilk 11'leri belli oldu Galatasaray - Giresunspor maçının ilk 11'leri belli oldu
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Bakan Nebati: 'Vatandaşlarımızın Fiyat Artışlarından En Az Düzeyde Etkilenmesi Amacıyla Çalışmalarımız Devam Etmektedir' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement