HAZİNE VE MALİYE BAKANI NEBATİ, İŞ İNSANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ -2 - Son Dakika

HAZİNE VE MALİYE BAKANI NEBATİ, İŞ İNSANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ -2

11.12.2021 14:31
HAZİNE VE MALİYE BAKANI NEBATİ, İŞ İNSANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ -2

HAZİNE ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, iş dünyasının temsilcileriyle bir araya geldi.

HAZİNE ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, iş dünyasının temsilcileriyle bir araya geldi. Bakan Nebati, toplantıda, yatırım, üretim ve istihdamın artırılması için atılacak adımlarla, iş dünyasının taleplerini değerlendirecek.

Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, 2 Aralık'ta göreve gelmesinin ardından ilk olarak iş dünyasının temsilcileriyle bir araya geldi. Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Ofisi'nde saat 13.30'da basına kapalı olarak başlayan toplantıya, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkanı ve iş insanı Nihat Özdemir, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Zorlu Holding Yönetim Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın aralarında bulunduğu çok sayıda iş insanı katıldı. Toplantıda, mevcut ekonomik durum, yeni ekonomi programı, gelecekte atılacak adımlar, yatırım, üretim ve istihdam konusunda neler yapılabileceği konularının ele alınacağı öğrenildi.

- İstanbul
YORUMLAR
500
Bu haftanın kazananları altın, döviz ve borsa yatırımcıları oldu! Bu haftanın kazananları altın, döviz ve borsa yatırımcıları oldu! Video: Yemenli Çocuklar Kara Mayınlarının Kurbanı Oldu Video: Yemenli Çocuklar Kara Mayınlarının Kurbanı Oldu İnfo Yatırım, Metaverse dünyasına InfoVerse ile adım atıyor! İnfo Yatırım, Metaverse dünyasına InfoVerse ile adım atıyor!
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel HAZİNE VE MALİYE BAKANI NEBATİ, İŞ İNSANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ -2 - Son Dakika


Advertisement