Son Dakika Haberleri: HDP'li Vekil, PKK'lı Teröristin Cenazesine Katıldı

HDP'li Vekil, PKK'lı Teröristin Cenazesine Katıldı

19 gün önce

HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde öldürülen PKK'lı teröristin cenazesine katıldı.

HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran'ın, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde öldürülen PKK'lı teröristin cenazesine katıldığı ortaya çıktı.

HDP'Lİ VEKİL CENAZEDE

Lice ilçesinin Dibek köyü kırsalında güvenlik güçlerince etkisiz hale getirilen terörist Metin Kaplan'ın cenazesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki otopsinin ardından ailesine teslim edildi.

Teröristin cenazesi Batman'ın İkiztepe Köyü Mezarlığı'na defnedildi. Cenazeye HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran'ın yanı sıra HDP ve DBP'li yöneticiler de katıldı

TERÖRİST CENAZESİNDEKİ 6 HDP'Lİ VEKİLE SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI

Öte yandan Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, kırmızı listede aranırken, Şırnak'ta ölü ele geçirilen 'Delal Amed' kod adlı terör örgütü PKK üyesi Hülya Eroğlu'nun cenazesine ve taziyesine katılan HDP milletvekilleri Feleknas UcaSibel YiğitalpBerdan Öztürk, Nadir Yıldırım, Ahmet Yıldırım ve Leyla Birlik hakkında soruşturma başlatmıştı.

Soruşturmaların, tespitler doğrultusunda genişletilerek, devam edeceği belirtildi.Önce Sevgilisiyle Arkadaşı Tecavüz Etti, Sonra da Yardım İstediği Şoför! Rusya: Askeri Teknik İşbirliği Alanında, Türkiye'ye Kredi Verilecek
Bilim İnsanları: Uzaydan Gelen Virüs 23 Aralık'ta Dünya'yı Yok Edecek