Son Dakika Haberleri: HDP'li Vekil, PKK'lı Teröristin Cenazesine Katıldı

HDP'li Vekil, PKK'lı Teröristin Cenazesine Katıldı

3 ay önce

HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde öldürülen PKK'lı teröristin cenazesine katıldı.

HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran'ın, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde öldürülen PKK'lı teröristin cenazesine katıldığı ortaya çıktı.

HDP'Lİ VEKİL CENAZEDE

Lice ilçesinin Dibek köyü kırsalında güvenlik güçlerince etkisiz hale getirilen terörist Metin Kaplan'ın cenazesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki otopsinin ardından ailesine teslim edildi.

Teröristin cenazesi Batman'ın İkiztepe Köyü Mezarlığı'na defnedildi. Cenazeye HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran'ın yanı sıra HDP ve DBP'li yöneticiler de katıldı

TERÖRİST CENAZESİNDEKİ 6 HDP'Lİ VEKİLE SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI

Öte yandan Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, kırmızı listede aranırken, Şırnak'ta ölü ele geçirilen 'Delal Amed' kod adlı terör örgütü PKK üyesi Hülya Eroğlu'nun cenazesine ve taziyesine katılan HDP milletvekilleri Feleknas Uca, Sibel Yiğitalp, Berdan Öztürk, Nadir Yıldırım, Ahmet Yıldırım ve Leyla Birlik hakkında soruşturma başlatmıştı.

Soruşturmaların, tespitler doğrultusunda genişletilerek, devam edeceği belirtildi.
Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum Kabız Olan Eşinin Makatına Hortum Sokup İyileştirmek İsterken Öldürdü

Adapazarı'nda Yol Kapatıp Araçlarda Uygulama Yapan Sahte Polisler Yakayı Ele Verdi