Son Dakika Haberleri: HDP binası önünde nöbet tutan Diyarbakırlı anneden Galatasaray'a çağrı!

HDP binası önünde nöbet tutan Diyarbakırlı anneden Galatasaray'a çağrı!

11 gün önce

HDP Diyarbakır binası önünde nöbet tutan Fevziye Çetinkaya, terör örgütü PKK tarafından kandırılarak dağa kaçırılan 17 yaşındaki oğlu Süleyman Çetinkaya'nın bulunması için Galatasaray'dan yardım istedi.

Diyarbakır'ın Eğil ilçesine bağlı Rahman köyünde yaşayan Şaban ve Fevziye Çetinkaya çiftinin 17 yaşındaki oğulları Süleyman Çetinkaya, 30 Ağustos'ta terör örgütü PKK tarafından kandırılarak dağa kaçırıldı. Anne ve babası, çocuklarının bulunması için HDP Diyarbakır binasının önünde nöbete başladı.

Fevziye Çetinkaya

"OĞLUM GALATASARAYLIYDI, NE OLUR SESİMİZİ DUYUN"

TRT Kurdi'ye konuşan Fevziye Çetinkaya, "Oğlum Galatasaraylıydı, futbolcu olmak istiyordu. Onu elimizden alıp dağa götürdüler. Ne olur sesimizi duyun bize destek olun. Ben çocuğumun dağda değil futbolcu olmasını istiyorum." diyerek Galatasaray camiasından yardım istedi.

HDP binası önünde nöbet tutan Diyarbakırlı anneden Galatasaray'a çağrı!
Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 08:39 

YORUMLAR (1)
  • Nurali boz : Yanlis yerde oldugunuzun once farkina varin hdp ulkeyi yonetmiyor hirsizin sarayinda toplanin sorumlu bay hirsiz oldugunun farkina bir varin gerisi kolay varsa olay cozmek kolay Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirerek tepki çeken hakimin, bir videosu ortaya çıktı
"Nasıl çektirmek istersiniz?" sorusunu duyunca fotoğrafçıyı kurşuna dizdi Eşini birliğine teslim edip dönen kadın, kazada çocuğu ile can verdi