HDP Grup Toplantısı - Son Dakika

HDP Grup Toplantısı

2 ay önce

HDP Grup Toplantısı HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan: "Halk iradesine en güçlü şekilde sahip çıkmaya devam edeceğiz.

HDP Grup Toplantısı, System.String[]

HDP Grup Toplantısı

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan:

"Halk iradesine en güçlü şekilde sahip çıkmaya devam edeceğiz. Adaletten, demokrasiden yana herkesin elinde geleni yapmasını istiyoruz"

ANKARA - Halkların Demokratik Partisi Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Halk iradesine en güçlü şekilde sahip çıkmaya devam edeceğiz. Adaletten, demokrasiden yana herkesin elinde geleni yapmasını istiyoruz" dedi.

Buldan, HDP Grup Toplantısı'nda konuştu. Buldan, HDP'yi çökertmeye çalışanlara için vermeyeceklerini belirterek, "HDP'yi çökertmeye çalışanlara asla izin vermeyeceğiz. HDP düşmedi, düşmeyecek. Bizler de diz çökmedik, çökmeyeceğiz. Biat etmedik, etmeyeceğiz. HDP var oldukça umut da cesaret de zafer de yaşanmaya devam edecektir. HDP'siz bir siyaset hayali kuranlar bilsin ki mazlum halklarımızın hayali gerçekleşecektir" ifadelerini kullandı.

Buldan şöyle konuştu:

"Halk iradesine en güçlü şekilde sahip çıkmaya devam edeceğiz. Adaletten, demokrasiden yana herkesin elinde geleni yapmasını istiyoruz.

Haber Yayın Tarihi: 05.11.2019 08:48 Kaynak: İHASon Dakika

Babacan ve Davutoğlu için "Vekil veririm" diyen Akşener'e AK Parti'den yanıt: Milletin seçtiği vekiller kiralık gönderilemez
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi AK Parti'de 3 ilçe başkanı görevlerinden istifa etti