Son Dakika Haberleri: HDP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu!

HDP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu!

7 ay önce

24 Haziran seçimleri için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etmeye hazırlanan HDP'de liste netleşti. İşte HDP'nin aday listesi...

Halkların Demokratik Partisi (HDP), 24 Haziran'da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesinİ Yüksek Seçim Kuruluna teslim edildi . İşte il il adaylar ve illeri.

ADANA

1-TULAY HATIMOĞULLARI

2-KEMAL PEKÖZ

3-SEVER UZUN

4 BARIŞ KARABIYIK

5-SONGÜL AYDIN

6-ZEYNEL KETE

7-BERİTAN ÖNEN

8-AHMET KILIÇ

9-ROZERİN TOSUN

10-İBRAHİM YAKUT

11-TÜRKAN BAKIR

12-CEMİL ÖZEN

13-ZOZAN EFETÜRK

14-ÖMER ULUÇAY

15-DENİZ VAROL

ADIYAMAN

1-HASAN BASRİ YORULMAZ

2-HAYRİYE KORKMAZ

3-MAHMUT ÖZDEMİR

4-BİRSEN TUNÇ

5-MEHMET SELİM ÖZBEK

AFYONKARAHİSAR

1-NEVİN AYTEKİN

2-MEMET ŞERİF ÇELİK

3-BELMA KORAY

4-MEHMET EMİN GERZ

5-GÜLSEREN KARATAŞ

6-İSMAİL YILMAZ

AĞRI

1-BEDRAN ÖZTÜRK

2-DİRAYET DİLAN TAŞDEMİR

3-DALHA KAYA

4-KEZİBAN DUMLU

AMASYA

1-HAMZA YILMAZ

2-MİTHAT ÇELİK

3-CEMAL KİRLİ

ANKARA 1. BÖLGE

1-FİLİZ KERESTECİOĞLU DEMİR

2-EŞREF KİRAZ

3-EMİNE KAYA

4-İSHAK KOCABIYIK

5-DÖNDÜ CEREN ŞİMŞEK

6-GAZİ OTİ

7-CENNET AVCI

8-CEYHUN AKIN

9-DİLEK ER TÜRK

10-ERDEM ÖRT

11-EBRU DEMİR

12-REMZİYE GÜÇLÜ

13-ERDAL ATAŞ

ANKARA 2. BÖLGE

1 NURAY TÜRKMEN CANLI

2 İSTEK USALP

3 VAHİDE İLGÜN

4 HAYDAR ARSLAN

5 İPEK GÜR

6 NURHAYAT EMİRE

7 MUSTAFA DEMİR

8 NİLGÜN YILMAZ

9 ROJAN MAMO

10 BAHYETTİN BATUR

11 ÖMER ÇELİK

ANKARA 3. BÖLGE

1-VELİ SAÇILIK

2 NAZIM KARAKURT

3 ŞEHRİBAN LEYLA ÇETİNBAŞ

4 HAYDAR ÜSTÜNDAĞ

5 HÜLYA FIRAT

6 MEHMET ZARİF KESİCİLER

7 FATMA KOÇYİĞİT ÖNER

8 İSMET YALÇINKAYA

9 TÜLYA SÖNMEZ AYTEKİN

10 FATMA KIZILÖZ

11 İLYAS KURT

12 YİĞİT ÖZTÜRK

ANTALYA

1-KEMAL BÜLBÜL

2-DENİZ YILDIRIM

3 ERDAL GİLGİL

4 HADİ CİN

5 NİGAR DURU

6 İHSAN NERGİZ

7 FİLİZ ASLAN

8 VEYSEL AKBOĞA

9 MERAL GEYLANİ

10 HAKKI BULUT

11 HÜLYA HASBAY

12 ORHAN GÜMÜŞ

13 HÜLYA BAYAR

14 SALİH VAROL

15 GÜLSÜM GÜZEL

16 BERİVAN TEMEL

ARTVİN

1-RECEP DEMİRCİ

2 EMİN EKİNCİ

AYDIN

1 FERHAT TUNÇ

2 AYFER DEMİREL

3 DOĞAN AÇIĞ

4 ÖZLEM TUNÇ

5 MEHMET CELAL GÜMÜŞ

6 SEMRA BAŞARAN

7 ŞAHİN KOÇ

8 BAHAEDDİN YAĞARCIK

BALIKESİR

1 NESİBE YÖYLER

2 ŞAHİN ÇOBAN

3 YURDANUR GÜVEN

4 HÜSEYİN GEVHER

5 FADİME KAM TEMEL

6 HALİL ERSAN BEKÇİ

7 ZEHRA BABA

8 YAHYA ANIK

9 KENAN YAĞIZ

BİLECİK

1 FEHMİ KORKMAZ

2 MUAZZEZ PARILTI

BİNGÖL HDP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1-ERDAL AYDEMİR

2-NİHAT AKSOY

3-GÜLİSTAN AZAK

BİTLİS

1-MAHMUT CELADET GAYDALI

2-ZAHİT MUTLU

3-SEVDA TABAK YAMAÇ

BOLU

1-KENAN BALTA

2 GÖNÜL GÖLBAŞ SEVDİNOĞLU

3 RUMET SERHAT

BURDUR

1-BEKİR ÇİÇEK

2 TANER TAŞ

3 İSMAİL GELTURAN

BURSA 1. BÖLGE

1 YÜKSEL AKGÜN

2 AYGÜL SAKLI

3 MUSTAFA YAĞCI

4 AYNUR YILMAZ

5 SAFFET PEHLİVAN

6 RAİFE GÜVEN

7 AHMET OKUMUŞ

8 MEHMET SAİT YÜKSEL

9 CEMAL HAZAR

10 ZEKİ SOYUŞEN

BURSA 2. BÖLGE

1 MEHMET EMİN ADIYAMAN

2 METİN KILIÇ

3 ELİF ÇUBUKÇUGİL

4 CAHİT KIRKAZAK

5 İPEK AKMAN

6 NÜFER OCAKLI

7 CEMİLE ÖSÜN

8 MEHMET NEDİM KORKMAZ

9 KEMAL DOĞAN

10 SAMET KARGALI

ÇANAKKALE

1 BÜLENT KÖREĞİ

2 ADİLE YALÇIN

3 MUSTAFA BİLGİÇ

4 ZÜBEYİR ÖZKAYA

ÇANKIRI

1-NAZLI ÇOBAN

2- HÜSEYİN YEKTA ERPOLAT

ÇORUM

1 BEKTAŞ İLHAN EKE

2 HASAN SATILMIŞ

3 HASAN ÇELİK

4 ERDOĞAN SERİN

DENİZLİ

1 ŞERİFE YILDIRIM

2 NEBİ EBCİ

3 AYŞE LEVZAN SÜZÜK

4 CEVAT BARİN

5 AYŞE ÖZAY

6 MUSA AYDIN

7 PERİHAN ÜGE

8 BİRHAT DEMİR

DİYARBAKIR

1-ADNAN SELÇUK MIZRAKLI

2-SALİHE AYDENİZ

3-İMAM TAŞÇIER

4-REMZİYE TOSUN

5-HİŞYAR ÖZSOY

6-SEMRA GÜZEL

7-GARO PAYLAN

8-DERSİM DAĞ

9-MUSA FARİSOĞULLARI

10-ABDURRAHİM DURMUŞ

11-MEHMET TEMİZYÜZ

12-FERDA FAHRİOĞLU AKIN

EDİRNE

1 MURAT AMİL

2 HANIM GÜZEL

3 SERDAL ZIMBA

4 HASAN ATİK

ELAZIĞ

1 CEVDET KONAK

2 SELMA METİN

3 NEVZAT BERİTANLI

4 YAPRAK FİLİZ

5 KUTBETTİN AKAN

ERZİNCAN

1-PINAR AYTEKİN ÖZGÜÇ

2 İBRAHİM BOZKURT

ERZURUM

1 MEHMET KASIM FIRAT

2 ZELİHA DÜNDAR

3 FARUK ÇİNAR

4 SAFET POLAT

5 CÜNEYT LALOĞLU

6 BARIŞ KEMALOĞLU

ESKİŞEHİR

1 HÜSEYİN DEMİR

2 NURTEN ÖZER ULUÇELEBİ

3 KEREM KESKİN

4 İLKAY ABAY

5 HÜSEYİN ÖZERDOĞAN

6 GÜNAY UYAR

7 VEDAT ASLAN

GAZİANTEP

1 MAHMUT TOĞRUL

2 BEDRİYE YORGUN

3 MEHMET KARAYILAN

4 ATİYE OKAY

5 OSMAN DEMİRCİ

6 GÜLER ERAT

7 KEMAL AKBULUT

8 UMUT BARAN

9 MUSA AYDIN

10 FATMA LEBE

11 SELMAN TUTUMLU

12 BİRGÜL YILDIRIM

13 AGİT ERKAN

14 ŞAHAP YILDIRIM

GİRESUN

1 HALİL KARAVELİOĞLU

2 ALİCAN ÇAKIR

3 NURİYE PERVİN BAŞER

4 ŞENEL ÖZTÜRK

GÜMÜŞHANE

1-SEYİT KARTAL

2 YILMAZ TAŞ

HAKKARİ

1-LEYLA GÜVEN

2-SAİT DERE

3-ÖZGÜR ZEYDANOĞLU

HATAY

1 BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU

2 HÜLYA KAVUK

3 KEREM NALBANT

4 FATMA ÖZDEMİR

5 SERVET KAVUKOĞLU

6 KADRİYE TURHAN

7 YILMAZ BAYRAM

8 GÜLÜZAR IŞIK ÇAY

9 MİTHAT MİRİOĞLU

10 NAİM ÖZBEK

11 PARAŞİN GÜMÜŞ

ISPARTA

1 MEVLÜT SABUNCU

2 CELAL ÇİÇEK

3 AYŞEGÜL KORKUTAN

4 EBUBEKİR GÖNAN

MERSİN

1 FATMA KURTULAN

2 RIDVAN TURAN

3 ATİLLA GÜNEY

4 FATMAGÜL DEMİRTAĞ

5 MEHMET ŞİRİN KAYA

6 EYLEM GENÇER

7 MEHMET ALIŞ

8 ELİF ASLAN

9 HÜSEYİN GÜR

10 ŞERİF DURMAZ

11 FİLİZ YILMAZ

12 İBRAHİM UZEN

13 REŞAT AŞAN

İSTANBUL 1. BÖLGE

1 PERVİN BULDAN

2 MUSA PİROĞLU

3 ERKAN BAŞ

4 EROL KATIRCIOĞLU

5 SEMA UÇAR

6 ATİLA ÖZDOĞAN

7 SULTAN KARASU

8 TUNCAY GÖKÇE

9 AYLİN HACALOĞLU

10 EMRE SARIGÜL

11 ERTAN HAMİTOĞLU

12 ŞEHRİBAN ALKIŞ

13 İSHAK KARAKAŞ

14 YAŞAR MERAL ÇAKICI

15 RECEP YILMAZ

16 NURULLAH İŞLEK

17 CANSU İREM KALENDER

18 KUVVET İHSAN LORDOĞLU

19 ENGİN ARAS

20 MİHRİBAN DENİZ NAR

21 SERVET GÜNGÖRDÜ

22 IRMAK DUMLUPINAR

23 EYLEM SARUCA

24 MURAT GÜLENER

25 TÜLAY AYDIN

26 VEYSİ YAKLAV

27 GÜNAY KARAOĞLAN

28 ALYA AKKUŞ

29 İLHAN ÇELİK

30 MELEKFER BORAK TURGUT

31 MEHMET KARASLAN

32 KEMAL İŞLER

33 DÜRDANE BULGAN

34 EMİNE KARAASLAN ATEŞ

35 SABRİ AHI

İSTANBUL 2. BÖLGE

1 AHMET ŞIK

2 OYA ERSOY

3 HÜDA KAYA

4 MUSTAFA AVCİ

5 TÜLAY KORKUTAN

6 ALİRIZA BİLGİLİ

7 AYŞE BERKTAY

8 GÜLSÜM AĞAOĞLU

9 GÜRŞENAY DALVEREN

10 HASAN ÖZGÜNEŞ

11 MEHMET GÜLER

12 LUDMİLLA BÜYÜM

13 HACER ELÇİN

14 FENER GÜNANA

15 CELAL ALPHAN

16 MUSA KILIÇ

17 ŞADİ ÖZDEMİR

18 TÜRKAN BİNGÖL

19 SERVET GÜZEL

20 IŞIL HACIARİFKAPTANOĞLU KARABABA

21 MEHMET TAYYİP ARSLAN

22 OZAN ÖZGENLER

23 DİLBER ASLAN

24 MUSA DEĞİRMENCİ

25 DÜRDANE NİLSU YÜRÜR

26 ADNAN BULUT

27 MAŞALLAH KÖYSÜ

28 ROHANİ ÇİÇEKLİDAL

İSTANBUL 3. BÖLGE

1 TURGUT ÖKER

2 DİLŞAT CANBAZ KAYA

3 HAKKI SARUHAN OLUÇ

4 ALİ KENANOĞLU

5 ZÜLEYHA GÜLÜM

6 ABDULHAKİM DAŞ

7 ELİF BULUT

8 CELALETTİN CAN

9 CANŞAH ÇELİK

10 FEVZİ GERÇEK

11 GÜLSEREN KAYA

12 EKREM BARAN

13 AYŞE KARADAĞ

14 MEHMET DALKIRAN

15 MUAZZEZ TÖRE

16 AYTEKİN AKDEMİR

17 PINAR GEZİK

18 KAZIM ŞAROĞLU

19 BELÇİM OKTAN

20 HÜSNÜ TAŞ

21 SONGÜL BÜYÜKPINAR

22 SÜLEYMAN ÖZKAN

23 GÜLFİRAZ SAĞLIK

24 MEHMET PEKER

25 DİLEK ULAŞ

26 ENVER DURSUN

27 ASLI YAĞCI

28 RIDVAN ÖZTÜRK

29 LAİKA TAKA

30 MESUT ALDAGÜL

31 ROJDA TAŞDEMİR

32 SERKAN YILMAZ

33 BÜSRA BERNA TOPRAK

34 YUSUF YALVAÇ

35 ZERRİN OĞLAĞU

İZMİR 1.BÖLGE

1 SERPİL KEMALBAY PEKGÖZEGÜ

2 NURETTİN TURĞAY

3 YALÇIN YANIK

4 RAHİME TURAN

5 HÜSEYİN ÇAĞLAR

6 MERVAN SINCAR

7 CEYHAN AKAY

8 HALİME AKDAĞ

9 FERZENDE DENİZ

10 ELFESYE NAS

11 TAMER AYDIN

12 SELMAN YILDIRIM

13 KAMURAN AKKUŞ

14 HAYRİ ETYEMEZ

İZMİR 2. BÖLGE

1 MURAT ÇEPNİ

2 İDİL UĞURLU

3 AYŞE YILMAZ

4 MEHMET AKER

5 CEMİLE AYDIN

6 SÜLEYMAN GÜNDÜZ

7 GÖNÜL AYGÜN

8 ORHAN AYHAN

9 DERKAY TAN

10 MAHSUN KORKMAZ

11 BEHİYE ERTAŞ

12 EKREM CAN ALAYGUT

13 ABDULLAH AKDENİZ

14 EDİP KAYA

KARS

1-AYHAN BİLGEN

2-ARZU MUCO

3-BİŞAR ABDİ ALİNAK

KASTAMONU

1-HÜSEYİN GÖKOĞLU

2 İSMAİL ÇAVĞA

3 AZAT AVCI

KAYSERİ

1 KADRİ ERENER

2 EYLEM CENGİZ

3 KENAN MARAŞLI

4 MUSTAFA ÖÇAL

5 NİYAZİ YALÇINKAYA

6 NURAN ERGEN KILIÇ

7 ZENUN ORTA

8 ZİLAN YILMAZ

9 SUAT DEMİR

10 FEVZİ POLAT

KIRKLARELİ

1-FARUK ÖZDEL

2-DİREN CEVAHİR ŞEN

3-YAKUP ASLAN

KIRŞEHİR

1-GÖKHAN AKIN

2-HELİZ ABI

KOCAELİ

1 ÖMER FARUK GERGERLİOĞLU

2 FATMA YILDIRIM

3 KUREYŞ BİLGİÇ

4 YASEMİN ÜÇER

5 ALİ DURSUN BUĞDACI

6 MERYEM DEMİR

7 ALAATTİN ENÜL

8 FERHAT DEMİRELLİ

9 MURAT OZAN

10 DAMLA BAĞCİ

11 NECATİ ALTINTOPRAK

12 SEVİCAN YAŞAR

13 KADİR YILDIRIMER

KONYA

1 BÜLENT KILIÇ

2 BERNA ÇELİK

3 EYLÜL YAYLACI

4 GIYASETTİN ALMAZ

5 JİYAN HURİ YALÇIN

6 RAMAZAN OT

7 BAHAR EKİNCİ

8 ORHAN KARACA

9 OSMAN KARAMAN

10 HANİFİ KARACA

11 ABDURRAHMAN ARSLAN

12 MEHMET YÖNET

13 HASAN GEBEŞOĞLU

14 MEHMET SAİT KOYUNCU

15 CAHİT BABAHAN

KÜTAHYA

1 ABDURAHMAN ADIYAMAN

2 HARUN GÜNDÜZ

3 SAVAŞ BABUR

4 GÖKHAN ALKAN

5 ŞEHMUS ÇELİK

MALATYA

1-MEHMET TUNCEL

2-JİYAN TAŞ

3-KEMAL GEDİK

4-FATMA ALATAŞ

5-HÜSEYİN KILINÇ

6-SİNAN ÖZTÜRK

MANİSA

1-LEZGİN BOTAN

2-BİRGÜL SAĞSÖZ

3-ADNAN MANKAN

4-HASRET ASLAN

5-CEVDET YILDIZ

6-BAYRAM SÖNMEZ

7-ABİDDİN PADAK

8-NİHAT YILDIRIM

9-İHSAN ÇAÇA

10-VEYSİ DURGUT

KAHRAMANMARAŞ

1-HÜSEYİN BAKIR

2-MERYEM YILDIZ

3-RAUF TEPE

4-SEVGİ BORAK

5-ŞAHİN ŞANCİ

6-TÜLAY KILINÇ DENİZ

7-İNANÇ YILDIZ

8-RECEP KAYA

MARDİN

1-MİTHAT SANCAR

2-PERO DUNDAR

3-TUMA ÇELİK

4-EBRÜ GÜNAY

5-GÜLBİN ŞAHİN DAĞHAN

6-DİLAVER İNAL

MUĞLA

1-SULTAN ÖZCAN

2-HÜSRAN BELGİN KOÇ

3-YILMAZ YÜKSEL

4-EBRU DEMİR

5-KEMAL KOÇ

6-SEBAHAT FIRAT

7-ABDULLAH İPEKLİ

MUŞ

1-GÜLÜSTAN KILIÇ KOÇYİĞİT

2-MENSUR IŞIK

3-ŞEVİN COŞKUN

4-ADNAN TOPÇU

NEVŞEHİR

1-İRFAN TURAN

2-BEDRETTİN ESER

3-KEVSER YALÇIN

NİĞDE

1-MEHMET SALİH İTAH

2-İBRAHİM AVŞAR

3-ÜMRAN BATURAY

ORDU

1-MESUT BİLGİ

2-BAYRAM KUŞMAN

3-RUKEN KAYAALP

4-ŞEVDER YANDI

5-ÇETİN KAPLAN

6-TAHSİN TİMUR

RİZE

1-NECMETTİN DURMUŞ

2-KÖNA HAZAR ÖZSOY

3-SEVGİ EVREN KÖROĞLU

SAKARYA

1-ÇİÇEK ARIÇ

2-HİVİDAR TANGÜNER

3-HÜSEYİN KAYA

4-GAYE ÇALIŞKAN

5-KEMAL AKTAŞ

6-DERYA BİNGÖL

7-HAYDAR EROL

SAMSUN

1-MEDİHA OYA YAĞCI

2-CELAL KOCABIYIK

3-EFRAİM VAYİÇ

4-ALİ DURSUN KURT

5-FİKRİ YOLAYDIN

6-KUBİLAY ÖZTÜRK

7-CEMİL AKSU

8-SEVDA ÖZBEK YAKUT

9-YUSUF KIR

SİİRT

1-MERAL DANIŞ BEŞTAŞ

2-SIDIK TAŞ

SİNOP

1-AYŞE GÜL KAFKAS

2-SEFA ÖZTÜRK

SİVAS

1-SALİM KAPLAN

2-FERAY MERTOĞLU

3-HÜSEYİN ERİŞ

4-GURBET DEMİRHAN

5-ERHAN GÖVERCİN

6-HALİME TUNÇ

7-TEKİN ÇATALKAYA

TOKAT

1-ERDAL BEKTAŞ

2-RANA RENDE

3-NAMET ERTOĞAN

4-MUHAMMET VEYSEL YILDIZ

5-SERVET YÜKSEL

TRABZON

1-HÜSEYİN TAKA

2-AHMET HAZAR DİLAVER

3-KADER UZUN MADENKUYU

4-NURETTİN KARADENİZ

5-GÜVEN ATABAY

6-DURSUN ALİ KURT

TUNCELİ

1-ALİCAN ÖNLÜ

2-MERAL HANBAYAT YEŞİL

ŞANLIURFA

1-NİMETULLAH ERDOĞMUŞ

2-AYŞE SÜRÜCÜ

3-NUSRETTİN MAÇİN

4-ÖMER ÖCALAN

5-ALİYE KIZILDAMAR

6-İSMAİL KAPLAN

7-ROZA YAZMACI

8-YUSUF YETİM

9-SONGÜL ARPA

10-ORHAN ÖZKAN

11-ELİF ROJDA TALAR

12-CELALEDİN ERKMEN

13-MERAL BALTER

14-BİŞAR TÜYSÜZ

UŞAK

1-SÜLEYMAN SÖZKESEN

2-ŞÜKRAN SARI

3-MEMET LATİF YILDIRIM

VAN

1-SEZAİ TEMELLİ

2-BEDİA ÖZGÖKÇE ERTAN

3-MURAT SARISAÇ

4-MUAZZEZ ORHAN

5-TAYİP TEMEL

6-CENGİZ ÇİÇEK

7-MUKADDES KARAKOÇ

8-ASUMAN YELMAZER

YOZGAT

1-YUSUF ARAN

2-MEHMET ŞİRİN EREZ

3-DENİZ ÖZTÜRK

4-CEM EREN ASLAN

ZONGULDAK

1-MEHMET ZEKİ SALMANOĞLU

2-BEDİRHAN GÜNEŞ

3-ASYA GEZER

4-FEVZİ KAYA

5-EVLİYA GÜDAN

AKSARAY

1-SEYİT MEHMET KESKİN

2-CİHAN YILMAZ

3-ŞÜKRAN ACAR

4-AHMET DEMİR

BAYBURT

1-ŞEMSETTİN TAKVA

KARAMAN

1-CEMİL YALÇIN

2-AYŞE DURUNESİL

3-REMZİ GÖKDAĞ

KIRIKKALE

1-DOĞAN ANĞAY

2-RIFAT RONİ

3-TEKYEDDİN AKTAŞ

BATMAN

1-İDRİS BALUKEN

2-FELEKNAS UCA

3-NECDET İPEKYÜZ

4-AYŞE ACAR BAŞARAN

5-ŞÜKRÜ BAYTAR

ŞIRNAK

1-ABDULLAH GÜNGEN

2-LEYLA BİRLİK

3-HÜSEYİN KAÇMAZ

4-NURAN İMİR

BARTIN

1-YILMAZ TOPALOĞLU

2-ŞAYESTE SALMANOĞLU

ARDAHAN

1-TAŞKIN AKTAŞ

2-YAŞAR KAYA

IĞDIR

1-KIZNAZ TÜRKELİ

2-HABİP EKSİK

YALOVA

1-ALİ FUAT HATİP

2-HEDİYE POLAT

3-ABDURRAZAK EKİNCİ

KARABÜK

1-ENSAR TOPAL

2-MUSTAFA ÖZSOY

3-DERYA GÖÇTÜRK

KİLİS

1-KASIM KISA

2-EZEL AYDIN

OSMANİYE

1-AHMET EKEN

2-MÜSLÜM ÇAĞAN

3-DERYA TURHAN

4-CELAL EKER

DÜZCE

1-YAHYA MACİT

2-SEMA GÜNEŞ

3-MEHMET ŞERİF ORGUN

İşte AK Parti'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi

İşte CHP'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi

İşte İyi Parti'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi

Saadet Partisi'nin Adayları Belli Oldu

İşte MHP'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi




Eren Derdiyok'un Kaçırdığı Gol, Galatasaraylıları Çıldırttı! Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı

KOSGEB'ten Siirt'e Yatırım Yapan Girişimcilere 50 Bin TL'ye Kadar Hibe Verilecek