Son Dakika Haberleri: Hedefim Sensin Filmi

Hedefim Sensin Filmi

3 ay önce

Hedefim Sensin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Hedefim Sensin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Hedefim Sensin Filmi, System.String[]
Çiğ köfte satarak hayatını kazanan Zekeriya, iki mafya arasında büyük bir husumete sebep olmuştur. Mafya arasındaki çatışma sonrasında adaya kaçan Zekeriya, kaçmak için geldiği yerde hem aşkın hem de kaçmaya çalıştığı kişilerin arasına düşecektir.

Kıvanç Baruönü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu, Ata Demirer’in senaryosunu kaleme aldığı komedi türündeki filmin kadrosunda Ata Demirer, Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri ve İlker Aksum gibi isimler yer alıyor.


Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Senaryo: Ata Demirer
Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Salih Kalyon, Gonca Vuslateri, Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can, İlker Aksum, Selen Öztürk, Tanju Tuncel, Burhan Yıldız, Meray Ülgen, Kahraman Sivri, Ali Keçeli, Şehsuvar Aktaş, Mustafa Keser, Sadık Gürbüz, Atilla Pekdemir, Elif Gezen
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Hedefim Sensin
Yapımcı Firma: BKM
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey
Vizyon Tarihi: 30.11.2018

Hedefim Sensin Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.
18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Eşinin Kendisinden Boşanmak İstediğini Öğrenen Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Vurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Operasyon Sinyali Sonrası PKK'lı Teröristler Hendek Kazmaya Başladı