Hediye Güven - Son Dakika

Hediye Güven

17.11.2016 20:34
Hediye Güven, System.String[]

Caz sanatçısı Hediye Güven, 17 Kasım'da Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sahne alıyor.

Caz sanatçısı Hediye Güven, 17 Kasım'da Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sahne alıyor.

Yeni akım pop-caz müziğine yeni bir heyecan katan isim Hediye Güven'in ilk albümü "Yengeç" raflardaki yerini almıştı. Maskülen ve dokunaklı sesiyle dinleyiciye büyüleyici bir atmosfer sunan sanatçı, hem Türkçe hem İngilizce şarkılar seslendiriyor.

2009 yılından bu yana Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sahne alan Hediye Güven, profesyonel müzik hayatına 2001'de kurduğu Playground adlı grubuyla başladı.

2002'de Roxy Müzik yarışmasında aldığı birincilikle ve İstanbul'un çeşitli sahnelerindeki performanslarla devam etti. Öncesinde Yıldız İbrahimova'dan beş sene boyunca şan ve caz performans dersleri aldı. Northern Melbourne Institute of TAFE'de Müzik Bölümü'nde eğitim görmek üzere Avustralya'ya gitmeden evvel, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz  aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Hediye Güven

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Hediye Güven - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu