Hediye Sunma Trendlerinde Bir Yenisi - Son Dakika

Hediye Sunma Trendlerinde Bir Yenisi

25.01.2012 13:52
Hediye Sunma Trendlerinde Bir Yenisi

Dünyanın en önemli şehirlerinde kasırga gibi esen hediye sunma trendlerine Türkiye'de bir yenisi daha eklendi.

New York, Tokyo, Londra ve Paris gibi dünyanın en önemli şehirlerinde kasırga gibi esen hediye sunma trendlerine Türkiye'de bir yenisi daha eklendi.

Sevgililer Günü'nde sevgilinizin kalbini fethetmek için O'na Easybox hediye paketlerinin birbirinden prestijli hizmetlerini şık tematik kutularda sunmaya ne dersiniz?

Sevgiliniz ister maceracı olsun, ister romantik ona en uygun hediyeyi Easybox®'un klasik ve The Exclusive Gift gamlarında bulabilirsiniz. Hediye seçmeyi de hediye vermeyi de zevkli hale getiren Easybox®'lar en prestijli markaları bir araya getirerek en kaliteli, en güzel, en özel süprizli aktiviteler ve ürünler sunuyor. Türkiye'deki ünlü markaların birbirinden güzel hizmetlerinin sunulduğu tek hediye kutusu olan Easybox® klasik ve The Exclusive Gift'leri hediye etmek prestijli bir ayrıcalığa dönüşüyor.

www.easybox.com.tr ve www.theexclusivegift.com içerisinde bulunan görseli yüksek kalitedeki hediye kutularının her biri bir temadan oluşuyor. Koleksiyonda her bütçeye uygun 4 çeşit spa ve güzellik paketi, 2 çeşit macera ve spor aktivite paketleri, 2 çeşit otel paketi, 1 çeşit hobi ve kültür paketi, 1 çeşit seyahat paketi bulunuyor. Her yaştan her zevke uygun Easybox® hediye paketlerinden bir katalog ve bir hediye kartı çıkıyor. Katalogdan seçtiğiniz bir hizmeti hediye kartıyla ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Hediyenin, hediye alıcısının alışkanlıklarına göre düzenlenmesi önemlidir ilkesi ile yola çıkan Easybox® hediye kutuları orjinal ve nitelikli programlar içeren pek çok temalara ayrılmış seçenekler sunuyor.

Bunlar; Spa & Wellness Keşif, Spa & Wellness Eşsiz, Hobi & Kültür, Macera, Hotel Romantik, Exception, Relaxation, Sensation, Palace & Design, Travel Fantastique paketlerinden oluşuyor.

Easybox® klasik ve The Exclusive Gift markaları iş çevresi için de en verimli ve teşvik edici "ödüllendirme" programlarına danışmanlık yapıyor. Sizin seçtiğiniz bir hediye kutusunu, hediyeyi verdiğiniz kişi web adresine girip hediye kartını aktive ederek, dilediği hizmeti ücretsiz kullanırken sizi hatırlayacağına emin olabilirsiniz.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ertaş, Kral Charles'a güven mektubunu sundu Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ertaş, Kral Charles'a güven mektubunu sundu Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ertaş, Kral Charles'a güven mektubunu sundu Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ertaş, Kral Charles'a güven mektubunu sundu

Son Dakika Güncel Hediye Sunma Trendlerinde Bir Yenisi - Son Dakika


Advertisement