Heidi Klum'dan Çok Özel Paylaşım: Öyle Mutluyum Ki - Son Dakika

Heidi Klum'dan Çok Özel Paylaşım: Öyle Mutluyum Ki

12.05.2019 11:51
Heidi Klum'dan Çok Özel Paylaşım: Öyle Mutluyum Ki, System.String[]

GERMANY's Next Top Model (Almanya'nın gelecek top modelleri) programını sunan Heidi Klum, Anneler Günü vesilesi ile Instagram hesabından ilk kız çocuğu Leni'yi emzirirken çekilmiş çok özel bir videoyu paylaştı.

GERMANY's Next Top Model ( Almanya'nın gelecek top modelleri) programını sunan Heidi Klum, Anneler Günü vesilesi ile Instagram hesabından ilk kız çocuğu Leni'yi emzirirken çekilmiş çok özel bir videoyu paylaştı. 45 yaşında Klum videoyla birlikte "Benim ilk annelik günüm böyle başladı. Dört çocuğum Leni, Henry, Johan ve Lou ile öyle mutluyum ki. TEŞEKKÜRLER" notunu da paylaştı. Video kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Hayranları, Klum'e teşekkür ve övgü yağmuruna tuttu.

Heidi Klum'dan Çok Özel Paylaşım: Öyle Mutluyum Ki

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Heidi Klum'dan Çok Özel Paylaşım: Öyle Mutluyum Ki - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Çoban, Cenk Tosun'un pozisyonuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: VAR'ın devreye girmemesi doğru Deniz Çoban, Cenk Tosun'un pozisyonuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: VAR'ın devreye girmemesi doğru Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Otomobilin çarptığı yaya bariyerde asılı kaldı: 1 ölü Otomobilin çarptığı yaya bariyerde asılı kaldı: 1 ölü Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Maça damga vuran pozisyon Ahmet Çakar'ı çıldırttı: İçine edeyim böylesi hakemliğin Maça damga vuran pozisyon Ahmet Çakar'ı çıldırttı: İçine edeyim böylesi hakemliğin Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı

Son Dakika Haberleri

01:12