Hekimbaşı Hatıra Ormanı'na 100 Fidan - Son Dakika

Hekimbaşı Hatıra Ormanı'na 100 Fidan

04.01.2012 13:08
Hekimbaşı Hatıra Ormanı'na 100 Fidan

Mustafa Küçükkapdan, öğrencilerle birlikte Hekimbaşı Hatıra Ormanı'na fidan dikti.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Çakmak İlköğretim Okulu'nun düzenlediği etkinlik kapsamında, öğrencilerle birlikte Hekimbaşı Hatıra Ormanı'na fidan dikti.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Çakmak İlköğretim Okulu 3-D sınıfı öğrencileri ile birlikte Hekimbaşı Hatıra Ormanı'na yüz adet fidan dikti. Okul müdür ve öğretmenlerinin katıldığı ağaç dikme programında öğrencilerin yanı sıra veliler de hazır bulundu. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Yardımcısı Küçükkapdan, ağaç dikiminin ardından öğrencilerle hatıra fotoğrafları çektirdi.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Onikişubat'ta her gün 10 bin kişilik iftar sofrası kurulacak Onikişubat'ta her gün 10 bin kişilik iftar sofrası kurulacak Ümraniye Müftülüğünün etkinliğinde 'Çanakkale Geçilmez' tiyatro oyunu sahnelendi Ümraniye Müftülüğünün etkinliğinde 'Çanakkale Geçilmez' tiyatro oyunu sahnelendi Ümraniye Belediyesi, Şanlıurfa'daki cadde ve sokakların temizlenmesine destek verecek Ümraniye Belediyesi, Şanlıurfa'daki cadde ve sokakların temizlenmesine destek verecek

Son Dakika Güncel Hekimbaşı Hatıra Ormanı'na 100 Fidan - Son Dakika


Advertisement