Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü - Son Dakika

Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü

04.12.2019 15:20
Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü, System.String[]

Mirren'ın güçlü kişiliğiyle beyazperdede canlandırdığı etkileyici portreler nedeniyle bu ödüle değer görüldüğü belirtildi.

Mirren'ın güçlü kişiliğiyle beyazperdede canlandırdığı etkileyici portreler nedeniyle bu ödüle değer görüldüğü belirtildi. Bu yıl 70'inci yaşını kutlayacak olan Berlin Film Festivali 20 Şubat 2020'de başlıyor. Festival 1 Mart'da sona erecek. Ödül töreni ise 27 Şubat'ta.

Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Özlü'den dün açıklanan vaka sayılarıyla ilgili soruya dikkat çeken yanıt: Bu sayıları ben de görmüyordum Güney Afrikalı futbolcu Ngcongca, trafik kazası sonucu hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye ile Katar arasında 300 milyon dolarlık işbirliği anlaşması Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Koronavirüs nedeniyle öğrencilerin gelmediği Kars'ta kiralık evler elde kaldı Danimarka'da itlaf edilen vizonlar toprağın altından yüzeye yükseldi Polisin maskesiz gezerken durdurduğu kadın: Allah beni koruyor