Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü - Son Dakika

Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü

04.12.2019 15:20
Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü, System.String[]

Mirren'ın güçlü kişiliğiyle beyazperdede canlandırdığı etkileyici portreler nedeniyle bu ödüle değer görüldüğü belirtildi.

Mirren'ın güçlü kişiliğiyle beyazperdede canlandırdığı etkileyici portreler nedeniyle bu ödüle değer görüldüğü belirtildi. Bu yıl 70'inci yaşını kutlayacak olan Berlin Film Festivali 20 Şubat 2020'de başlıyor. Festival 1 Mart'da sona erecek. Ödül töreni ise 27 Şubat'ta.

Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Helen Mirren'a Berlin'de Yaşam Boyu Başarı Ödülü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, forvet transferinde rotayı Almanya'ya çevirdi Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Kısıtlamada yanındaki çiğköfteciden içeriye müşteri alan berberin oyunu operasyonla son buldu Erdoğan Manisa'daki enerji santrallerinin açılışını gerçekleştirdi: Yerli kaynaklarımıza dayalı enerji sistemi kuracağız Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız müsaade ederse Şuşa'da ilkokul yaptıracağız Merkel'in partisinin yeni genel başkanı "Türk Armin" olarak bilinen Armin Laschet oldu Ananas yaprağından İHA üreten Malezyalı profesör, Türk üreticilerle çalışmak istiyor Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi