Son Dakika Haberleri: Helikopterin Çarptığı Kule Böyle Görüntülendi

Helikopterin Çarptığı Kule Böyle Görüntülendi

3 yıl önce

Helikopterin çarptığı kule böyle görüntülendi -Görgü tanıkları o anları anlattıİSTANBUL - Büyükçekmece'de 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasında helikopterin çarptığı televizyon kulesi görüntülendi.

Helikopterin Çarptığı Kule Böyle Görüntülendi, System.String[]

Helikopterin çarptığı kule böyle görüntülendi

-Görgü tanıkları o anları anlattı


İSTANBUL - Büyükçekmece'de 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasında helikopterin çarptığı televizyon kulesi görüntülendi.

Büyükçekmece'de meydana gelen helikopter kazasında 5 kişi hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre; helikopter Endem Televizyon Kulesi'ne çarptıktan sonra düştü. Helikopterin çarptığı kule görüntülendi.

Zafer Mutlu isimli bir kişi olay anını anlatarak, "Ben içerideydim, ses duydum, dışarı çıktım. Helikopter buradan geçti. Bir parça buraya düştü. Yalpalaya yalpalaya geçti, az ileride bir ateşleme yaptı. Sisliydi, buradan görünmüyordu" ifadelerini kullandı.

Büyük bir patlama duyduklarının belirten Can Çalışkan isimli bir kişi, "Daha sonra helikopter döne döne yola düştü. 50-100 metre yukarı bir alev topu çıktı. Arabayla E-5'ten geliyordum" diye konuştu.

Helikopterin Çarptığı Kule Böyle Görüntülendi

Haber Yayın Tarihi: 10.03.2017 03:52 Kaynak: İHAFalezlerdeki kadın polislere zor anlar yaşattı: Ne kadar karizmatikler
Sokak ortasındaki çatışmadan yeni görüntüler çıktı Erdoğan'dan Saadet Partisi'ne teklif iddiası: Bizim beraber çalışmamız lazım