Son Dakika Haberleri: Helin Avşar, Gittiği Mekanda Gelen Notu Görünce Sinir Krizi Geçirdi

Helin Avşar, Gittiği Mekanda Gelen Notu Görünce Sinir Krizi Geçirdi

7 gün önce

Helin Avşar, altı yıldır kendisini ve ablası Hülya Avşar'ı rahatsız eden fanatiğinin mesajının yemek yediği mekana getirilmesi sonrası sinir krizi geçirdi.

Alaçatı'daki bir restaurantta yemek yiyen  Helin Avşar, kendisini hem telefon hem de sosyal medya üzerinden rahatsız eden fanatiğinin telefon mesajını alınca küplere bindi.

6 YILDIR RAHATSIZ EDİYOR

Helin Avşar arkadaşları ile geldiği  Alaçatı'daki bir restaurantta altı yıldır kendisini ve ablası  Hülya Avşar'ı hem telefon hem de sosyal medya üzerinden rahatsız eden fanatiğinin telefon mesajını alınca küplere bindiği öğrenildi.

ÇALIŞANA PATLADI

Bir anda ayağa kalkan ve restaurantta kendisine telefon notunu ileten garsona bağırıp çağıran  Helin Avşar, adı Mert Başarır olduğu iddia edilen fanatik hayranın notunu kendisine aktaran çalışana "Onun masajını ne hakla bana iletirsin polis çağıracağım bıktım" diyerek bağırdığı iddia edildi.


SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ

Yeni Asır'ın haberine göre; Olay sonrasında bir çok kişinin  Helin Avşar'ı yatıştırmaya çalıştığı iddia edilirken, artık bu kişiden bıktığını sosyal medyada ne kadar engellese de bir şekilde kendisini sahte hesaplar üzerinden rahatsız ettiğini etrafındakilere anlattığı belirtildi.


ÇILDIRMANIN EŞİĞİNE GELDİ

Olayın ardından siniri bozulan Avşar daha sonra restaurantı terk ederken,  Çeşme'de kaldığı otele de aynı kişinin merhaba mesajı gelince  Helin Avşar'ın çıldırma eşiğine geldiği ileri sürüldü.
Şeyma, Çalıntı Tasarım İddialarına Son Noktayı Koydu: Aynı Tasarımcıdan Satın Aldım Magazin Dünyası Bu İddiayla Sallandı: Yıldız Tilbe İntihara Teşebbüs Etti
Mesut Özil'in Güzeller Güzeli Sevgilisi Amine Gülşe, Acilen Ameliyata Alındı Baskıların Ardından Lider Şahin, Eski Sevgilisi İrem Derici'yi Görmeye Gitti