Hem Çocukları Hem de Yaşlıları Sevindirdiler - Son Dakika

Hem Çocukları Hem de Yaşlıları Sevindirdiler

14.03.2018 17:15
Hem Çocukları Hem de Yaşlıları Sevindirdiler, System.String[]

Çankırı Belediyesi Hanımlar Lokali tarafından düzenlenen etkinliklerde hem huzurevi sakinleri hem de sevgi evlerinde kalan çocuklar sevindirildi.

Çankırı Belediyesi Hanımlar Lokali tarafından düzenlenen etkinliklerde hem huzurevi sakinleri hem de sevgi evlerinde kalan çocuklar sevindirildi.

Aksu Hanımlar Lokali üyeleri, "Bir dua bin ekmek" etkinliği kapsamında kadınlar, huzurevinde kalan yaşlı kadınlar için yemeni örerken, erkekler için de yüzük ve tespih yapıp hediye etti.

Buğday Pazarı Hanımlar Lokali kursiyerleri ise, "sevgi bebekleri" diye adlandırdıkları organik oyuncakları Korgun Sevgi Evi'nde kalan çocuklara hediye etti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, konuyla alakalı yaptığı yazılı açıklamada, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Hediyeleşmenin önemine vurgu yapan Dinç, hem büyükleri hem de küçükleri sevindirmenin yapılabilecek en kutsal çalışmalardan biri olduğunu söyledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hem Çocukları Hem de Yaşlıları Sevindirdiler - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Beşiktaş, deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 4-1 mağlup etti "Can çıkar huy çıkmaz derler" ama öyle değilmiş! Bu araştırmanın sonuçları ezber bozacak Yeşilçam'ın emektar ismi Oktay Yavuz, 78 yaşında hayatını kaybetti Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın çok özel anları! "Yapma" demesine rağmen öpücüklere boğdu Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Başkent'te pitbull dehşeti! Anneannesinin kucağındaki küçük kızı zıplayıp yakaladı Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu