Hem'den Özürlü Memur Seçme Sınavı Kursu - Son Dakika

Hem'den Özürlü Memur Seçme Sınavı Kursu

17.02.2012 16:41
Hem'den Özürlü Memur Seçme Sınavı Kursu, System.String[]

Elbistan Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından özürlü memur seçme sınavına yönelik hazırlık kursu açıyor.

Elbistan Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından özürlü memur seçme sınavına yönelik hazırlık kursu açıyor.

HEM Müdürü Nedim Öner, kursa katılmak isteyen adayların 24 Şubat günü mesai bitimine kadar müdürlüğe başvurmalarının gerektiğini söyledi.

Önder, "Müdürlüğümüz tarafından özürlü memur seçme sınavına yönelik hazırlık kursu açıyoruz. Kursa en az lise mezunu olanlar katılabilecek. Kursa kayıtlar 24 Şubat 2012 günü mesai bitimine kadar devam edecek. Kursumuz 27 Şubat tarihinde başlayacak. Başvuru için kimlik ve diploma veya mezuniyet belgesi fotokopilerini getirmeleri yeterli" dedi.

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hem'den Özürlü Memur Seçme Sınavı Kursu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti