Hem Kendini Hem Babasını Vurdu - Son Dakika

Hem Kendini Hem Babasını Vurdu

19.01.2012 10:40
Hem Kendini Hem Babasını Vurdu, System.String[]

Adana'da babasına ait tabanca ile oynayan bir çocuk kazayla hem kendisinin hem babasının yaralanmasına neden oldu.

Adana'da babasına ait tabanca ile oynayan bir çocuk kazayla hem kendisinin hem babasının yaralanmasına neden oldu.

Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Fatih Mahallesi'nde oturan Adil Tepe (8) yatak odasında babası Levent Tepe'ye (37) ait ruhsatsız tabanca ile oynadığı sırada silay kazayla ateş aldı.

7,65 mm çapındaki mermi Adil Tepe'nin sağ bacağından girerek babasının sol bacağına isabet etti.

Yaralanan baba ve oğlu evde bulunanların çağırdığı ambulansla önce özel bir hastaneye, ardından da Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hem Kendini Hem Babasını Vurdu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi