Hem Sevişirken Hem Cenazede Söylenen Cümlelere Komik Cevaplar - Son Dakika

Hem Sevişirken Hem Cenazede Söylenen Cümlelere Komik Cevaplar

08.01.2020 00:19
Hem Sevişirken Hem Cenazede Söylenen Cümlelere Komik Cevaplar, System.String[]

Twitter'ın karamizahında bu sefer konu gerçekten biraz kara. . 415 Abdullah "Hem sevişmede hem de cenazede kullanılan cümleleri yazın" diyerek bir konu ortaya attı.

Twitter'ın karamizahında bu sefer konu gerçekten biraz kara. . 415 Abdullah "Hem sevişmede hem de cenazede kullanılan cümleleri yazın" diyerek bir konu ortaya attı. Gelen cevaplar ise hiç beklenmedik cinsten. Bazıları da olmaz olsun böyle bilinçaltı dedirtiyor.

Hem Sevişirken Hem Cenazede Söylenen Cümlelere Komik Cevaplar

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Komik - İlginç Hem Sevişirken Hem Cenazede Söylenen Cümlelere Komik Cevaplar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan Karabağ'da yüzlerce Ermeni askerinin kayıp olduğunu iddia etti Sokak ortasında vahşet! Baldızına laf attığı için tartıştığı şahıslar boğazını kesti Son Dakika! Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Başkanlığına sunuldu Kerimcan Durmaz'dan küs olduğu Selin Ciğerci'ye ağır sözler: Ben ona destek oldum, o bana köstek PKK'da teröristler örgütün elebaşı Murat Karayılan'a kazan kaldırdı: Sıranın size geldiğini anladınız, alçak adam Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin yeni iddianame! 4 kişi, "görevi kötüye kullanmakla" suçlanıyor Halk TV sunucusu Gürkan Hacır'dan Netflix'in 'Bir Başkadır' dizisine tepki: Saçmalıktır, önyargıdır İnsanlık dışı uygulama! ABD'de ölen korona hastalarını 15 liraya mahkumlara taşıtıyorlar