Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu, ilişkisi hakkında konuştu - Son Dakika

Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu, ilişkisi hakkında konuştu

15.04.2021 19:59

Şimdilerde bir kadınla aşk yaşamasıyla gündemden düşmeyen 2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, sevgilisini çok kıskandığını itiraf etti. Gelecek planlarından bahseden Kuyucuoğlu, "Sevgilimle bir iç giyim markasını kurduk. Hedefimiz dünyaya açılmak" dedi.

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Kuyucuoğlu, hemcinsiyle aşk yaşaması ve gelecek planları hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu.

"SEVGİLİMİ ÇOK KISKANIYORUM"

Geçtiğimiz haftalarda kadın arkadaşıyla öpüştüğü anları sosyal medyadan paylaşması hatırlatılan Senem Kuyucuoğlu, "Evet öpüştüğümüz doğrudur. Kendisi benim sevgilim olur. Nişantaşı'nda aynı evde yaşıyoruz. Bana göre çok cici bir kız. Aynı zamanda bir tarafı Rus diğer tarafı İranlı olduğu için onu çok kıskanıyorum" dedi.

Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu, ilişkisi hakkında konuştu

SEVGİLİSİYLE İŞ HAYATINA ATILDI

İş hayatına atıldığını söyleyen Kuyucuoğlu, "Bir prodüksiyon şirketine ortak oldum. Ayrıca sevgilimle ortak bir iç çamaşırı markası da kurduk. Hedefimiz tüm dünyaya açılmak" ifadelerini kullandı.

Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu, ilişkisi hakkında konuştu

"HAYATIM ALT ÜST OLDU"

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, geçtiğimiz aylarda Gökhan Çınar'ın hazırlayıp sunduğu 'Katarsis' programına konuk olmuştu. Türkiye'de ve Amerika'da modellik yaptığı dönemde basına servis edilen cinsel görüntüleriyle çok konuşulan Kuyucuoğlu, "Hayatım alt üst oldu. Kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim" demişti.

"ARKADAŞIM TARAFINDAN AFİŞE EDİLDİM"

"Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim" diyen Kuyucuoğlu, "En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu çok rencide ediciydi" ifadelerini kullanmıştı.

Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu, ilişkisi hakkında konuştu

Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu, ilişkisi hakkında konuştu
Eski model Senem Kuyucuoğlu'nun kız arkadaşıyla öpüşme pozu ortaya çıktı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu, ilişkisi hakkında konuştu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (65)
  • Nurten : Bu millet sizin hizmet ettiğiniz yerlere rağmen inadına İslam demeye devam edecek Allah düşmanları. Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • Nurcan : Bu reklamlar küresel İslam düşmanları tarafından Türk Müslüman kimliğini Yok etmek için kasten hazırlanıp yapılıyor ve bu insan kılığındaki zavallılar da onların kuklaları. Son kale aileyi bitirmek için altın vuruşlarını yapıyorlar kalleşler. Cevap Yaz 34 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Nemrut Krater Gölü'nün yakınlarda bulunan kardeş ayıları sevenlere uzmandan uyarı geldi: Artık yavru değiller, yaklaşmayın Nemrut Krater Gölü'nün yakınlarda bulunan kardeş ayıları sevenlere uzmandan uyarı geldi: Artık yavru değiller, yaklaşmayın Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Beşiktaş için canımı veririm Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Beşiktaş için canımı veririm Erdoğan'ın 'helalleşelim' çağrısına muhalefetten tek şart: Sandığa gidelim! Erdoğan'ın 'helalleşelim' çağrısına muhalefetten tek şart: Sandığa gidelim! Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenleri de affetmedi! 3 ölü, 2 yaralı Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenleri de affetmedi! 3 ölü, 2 yaralı Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajı: Sessiz kalmayın Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajı: Sessiz kalmayın Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen Uğurcan Çakır, Trabzonspor'da son maçına çıkıyor Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen Uğurcan Çakır, Trabzonspor'da son maçına çıkıyor Süper Lig'in nefes kesecek son haftasının hakemleri belli oldu! Süper Lig'in nefes kesecek son haftasının hakemleri belli oldu! Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pazartesi günü itibarıyla kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlayacağız Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pazartesi günü itibarıyla kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlayacağız
Advertisement