Hemşehri Derneğinden Akçay Belediye Başkanı İnceoğlu'na Ziyaret - Son Dakika

Hemşehri Derneğinden Akçay Belediye Başkanı İnceoğlu'na Ziyaret

06.01.2012 12:21
Hemşehri Derneğinden Akçay Belediye Başkanı İnceoğlu'na Ziyaret, System.String[]

Akçay Şanlıurfa Kültür Sanat Eğitim Araştırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı İshak İshakoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu'nu ziyaret etti.

Akçay Şanlıurfa Kültür Sanat Eğitim Araştırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı İshak İshakoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu'nu ziyaret etti.

İnceoğlu, ilçelerinde Türkiye'nin her şehrinden gelmiş yurttaşların yaşadığını belirterek, hemşehri derneklerinin tanışma, kaynaşma ve yardımlaşmanın yanında kendi kültürlerini gelecek kuşaklara ulaştırma anlamında önemli görevler üstlendiğini söyledi.

Değişik illerden gelen yurttaşların Akçay'da huzur içinde yaşadığını ifade eden İnceoğlu, "Hemşehri derneklerinin çalışmalarını önemsiyoruz ve destekliyoruz" dedi.

İshak İshakoğlu da Akçay'da çok sayıda Şanlıurfalı'nın yaşadığını belirterek, "Dernek olarak hemşehrilerimiz arasındaki yardımlaşma ve dayanışmayı daha üst seviyelere çıkarmayı amaçlıyoruz" diye konuştu.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hemşehri Derneğinden Akçay Belediye Başkanı İnceoğlu'na Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 489,5 liradan işlem görüyor Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Güne yükselişle başlayan dolar, tarihi zirvenin hemen altında 7,97'den işlem görüyor Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın İki kardeşin ürettiği kilitli pizza kutusuna salgında yoğun ilgi: 70 il ve 5 ülkeye satıyorlar Dünya koronanın pençesinde kıvranırken kuş gribi illeti de yeniden hortladı