Hemşin İlçe Özel İdaresi Çalışmaları - Son Dakika

Hemşin İlçe Özel İdaresi Çalışmaları

13.01.2012 09:40
Hemşin İlçe Özel İdaresi Çalışmaları, System.String[]

Hemşin İlçe Özel İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, ilçede Kantarlı, Bilen ve Akyamaç köylerinde taş duvar inşası, Akyamaç köyünde menfez inşası, Kantarlı köyünde su hattı yapımı, Kantarlı, Dağ ve Levent köylerinde 5,5 kilometre yeni yol açılması çalışmaları yapıldı.

Hemşin İlçe Özel İdaresince geçen yıl

Hemşin İlçe Özel İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, ilçede Kantarlı, Bilen ve Akyamaç köylerinde taş duvar inşası, Akyamaç köyünde menfez inşası, Kantarlı köyünde su hattı yapımı, Kantarlı, Dağ ve Levent köylerinde 5,5 kilometre yeni yol açılması çalışmaları yapıldı. Yapılan bu işler için toplam 155 bin 237 lira harcama yapıldı.

KÖYDES kapsamında da bu yıl 2 bin 370 metre yol betonlama, 7 adet duvar inşası, 6 adet su deposunun onarımı ve 2 bin 700 metre hat döşemesi yapıldı. Bu işler için de 424 bin lira harcama yapıldı.

- RİZE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hemşin İlçe Özel İdaresi Çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Ünlü modacılar Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal Türkiye'deki şirketlerini kapattı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır