Hemşire Filmi - Son Dakika

Hemşire Filmi

07.04.2018 14:54
Hemşire Filmi

Hemşire filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Hemşire filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Sıkıntılı günler geçiren, sürekli kilo vermek ve yemek yeme arasında gidip gelen Leyla, yaşadığı hayattan bunalmış, yeni bir hayata başlama ihtiyacı hissetmektedir. Bu sırada F tipi cezaevlerini protesto eden siyasi mahkumlar ölüm orucu eylemine başlar. Eyleme katılanlardan biri olan Kerem fenalaşınca Leyla’nın çalıştığı hastaneye getirilir. Kerem’in kaldığı oda bir süre sonra Leyla’nın sorunlarından ve mutsuzluğundan kaçıp kurtulduğu bir sığınak haline gelir.

Yönetmen: Dilek Çolak

Senaryo: Dilek Çolak

Oyuncular: Evren Duyal, Sermet Yeşil, Aytaç Öztuna, Sertaç Ekici, Serhat Özcan, Ayşe Tunaboylu, Mine Doğan

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Hemşire

Yapımcı Firma: Salyangoz Film

Yapım Yılı: 2016

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 90 dk.

Dağıtıcı Firma: Başka Sinema

Vizyon Tarihi: 11.05.2018

Hemşire Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
Kocaeli'de köprüden atlamak üzere olan şahsı itfaiye ekipleri son anda kurtardı Kocaeli'de köprüden atlamak üzere olan şahsı itfaiye ekipleri son anda kurtardı Düğün Dernek filminden esinlendi! Otomobilini görenler fotoğraf çektirmek istiyor Düğün Dernek filminden esinlendi! Otomobilini görenler fotoğraf çektirmek istiyor ATM'ye fazla para yükledi! Paralar sokağa saçıldı ATM'ye fazla para yükledi! Paralar sokağa saçıldı
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Hemşire Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement