Hemşireden Aşk Romanı - Son Dakika

Hemşireden Aşk Romanı

02.01.2012 19:00
Hemşireden Aşk Romanı, System.String[]

Bursa İnegöl Devlet Hastanesinde görevli Hemşire Arzu Acar'ın yazdığı "Silinmeyen İzler" isimli aşk romanı yayınlandı.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesinde görevli Hemşire Arzu Acar'ın yazdığı "Silinmeyen İzler" isimli aşk romanı yayınlandı.

17 yıldır hemşirelik yapan 2 çocuk annesi Arzu Acar, lise yıllarındaki hayalini gerçekleştirerek, aşk romanı yazdığını, 8 ay gibi bir sürede romanını tamladığını aktardı.

İnsanların kendisi ile paylaştığı konulardan esinlenerek romanı yazdığını ifade eden Acar, "Ben insanların hastanede benimle paylaştıklarından yararlanarak bu romanı yazdım. Lise yıllarından beri hayalimdi roman yazmak. Kendimi yazarak güzel ifade ettiğimi düşünüyorum." dedi.

Şu anda 5 yüz kitap basıldığını söyleyen Acar,"Umarım devamı gelir. Ben yazmaya devam edeceğim" diye konuştu.

Acar, 9 yıldır İnegöl Devlet Hastanesinde çalıştığını ve ikinci kitabının da yazımına başladığını sözlerine ekledi.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hemşireden Aşk Romanı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'den Fransa'daki bıçaklı saldırıya ilişkin ilk açıklama: Şiddetle kınıyoruz Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Eline aldığı içki kadehiyle trafiğe çıkıp vatandaşlara 'şerefe' diyen sürücüye ceza yağdı Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Eriğin kilosu çeyrek altınla yarışıyor: 3 tanesi 40, kilosu 800 liradan satılıyor ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor