Son Dakika Haberleri: Hemzemin Geçitteki Kaza

Hemzemin Geçitteki Kaza

8 yıl önce

Manisa 50.Yıl Mahallesi'ndeki hemzemin geçitte dün akşam trenin çarpması sonucu hayatını kaybeden Mustafa Yalavaç (38) ile eşi Ayfer Yalavaç (34) toprağa verildi.

Hemzemin Geçitteki Kaza, System.String[]
Manisa 50. Yıl Mahallesi'ndeki hemzemin geçitte dün akşam trenin çarpması sonucu hayatını kaybeden Mustafa Yalavaç (38) ile eşi Ayfer Yalavaç (34) toprağa verildi.

Yalavaç çifti için Horozköy Merkez Camisi'nde öğle vakti cenaze namazı kılındı. Kılınan namazın ardından Yalavaç çiftinin cenazeleri Kırtık Mezarlığı'na defnedildi.

Mahalle sakinleri kazanın meydana geldiği geçidi, Hafsa Sultan İlköğretim Okulu öğrencilerinin çok kullandığını belirterek, yetkililerden biran önce buraya yaya üst geçidi yapılmasını istedi.

Mahalle sakini Timur Kanon, 31 Temmuz 2009'da 12 yaşındaki oğlu Doğan Kanon'u bu geçitteki kazada kaybettiğini belirterek, "Başka yürekler yanmadan biran önce yetkililerin belirli birkaç noktaya yaya üst geçidi yapmalarını istiyoruz" dedi.

- MANİSAAvrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Türkiye'nin En Olaysız Şehri Belli Oldu

AK Parti'nin Güneydoğudaki Kalesinde Yerel Seçim Gerginliği