Hendek Belediyesi hafta sonu kısıtlamasında yaşlıların yardımına koştu - Son Dakika

Hendek Belediyesi hafta sonu kısıtlamasında yaşlıların yardımına koştu

21.12.2020 13:05
Hendek Belediyesi hafta sonu kısıtlamasında yaşlıların yardımına koştu, System.String[]

Hendek Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında ihtiyacını karşılayamayacak durumda olan 65 yaş ve üstü kişilerin yardımına koştu.

Hendek Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında ihtiyacını karşılayamayacak durumda olan 65 yaş ve üstü kişilerin yardımına koştu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, virüsün yayılma hızını en aza indirmek için alınan kısıtlama kararlarıyla teyakkuza geçen Hendek Belediyesi, vatandaşların mağdur olmaması için hassasiyetle görev yapıyor.

Ekipler, tek yaşayan ya da ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumdaki 65 yaş üstü vatandaşlara yardım etti.

"444 54 03" numaralı çağrı merkezini arayarak talepleri karşılanan vatandaşlar, Başkan Turgut Babaoğlu'na teşekkür etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Babaoğlu, sokağa çıkma kısıtlaması boyunca 65 yaş ve üstü vatandaşlardan gelen taleplerin karşılandığını belirterek, "Başımızın tacı büyüklerimizin ilaç ve gıda başta olmak üzere tüm temel ihtiyaçlarını temin ederek kapılarına kadar ulaştırdık. Hizmetimiz hassasiyetle devam edecek." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hendek Belediyesi hafta sonu kısıtlamasında yaşlıların yardımına koştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 14 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 279 kişi vefat etti, 62 bin 797 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 14 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 279 kişi vefat etti, 62 bin 797 yeni vaka tespit edildi Koronavirüse yakalanan Muharrem İnce, hastaneye kaldırıldı Koronavirüse yakalanan Muharrem İnce, hastaneye kaldırıldı Yargıtay, FETÖ'ye yardımdan ceza alan Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkındaki kararı bozdu Yargıtay, FETÖ'ye yardımdan ceza alan Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkındaki kararı bozdu Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya Başbakanı'nın küstah sözlerine yanıt verdi: Tam bir terbiyesizlikti Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya Başbakanı'nın küstah sözlerine yanıt verdi: Tam bir terbiyesizlikti Juventus, Kean transferi için Merih Demiral'ı takasta kullanacak Juventus, Kean transferi için Merih Demiral'ı takasta kullanacak Oyuncak silahla film çekmek isteyen gençler polisleri peşine taktı Oyuncak silahla film çekmek isteyen gençler polisleri peşine taktı İstanbul uçağındaki kavga görüntüleri dünya basınında gündem oldu İstanbul uçağındaki kavga görüntüleri dünya basınında gündem oldu Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, kendi yazıp söylediği türküye klip çekti! Eserin düzenlemesini yapan isim sosyal medyayı karıştırdı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, kendi yazıp söylediği türküye klip çekti! Eserin düzenlemesini yapan isim sosyal medyayı karıştırdı