Son Dakika Haberleri: Hendekli Karateciler Milli Takım Kampında

Hendekli Karateciler Milli Takım Kampında

4 yıl önce

Hendek Belediyesi Karate Takımından 9 sporcu ve bir antrenör, 11. İstanbul Open Premier League öncesi milli takım kampına davet edildi.

Hendekli Karateciler Milli Takım Kampında, System.String[]

Hendek Belediyesi Karate Takımından 9 sporcu ve bir antrenör, 11. İstanbul Open Premier League öncesi milli takım kampına davet edildi.


2-4 Eylül'de İstanbul'da düzenlenecek olan 11'nci İstanbul Open Premier League müsabakaları öncesi Hendek Belediyesi Karate Takımından Antrenör Nurkan Kayacık, sporculardan Ömer Faruk Ateş, Doğan Ateş, Volkan Karagöz, Ümit Atış, Nurcan Çiçek, Hümeyra Beyza Ünlüsoy, Emine Göçlü, Büşra Tosun ve Aslıhan Aygüneş milli takım kampına katıldı.


Antrenör Kayacık, milli takım kampına davet edilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.


Kayacık, "Sporcularımın, bugüne kadar olduğu gibi bu turnuvada da aynı başarıya imza atacaklarına inanıyorum. İlçemizi, ilimizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek, derecelerle döneceğimize olan inancım tamdır. Bizleri başarıya giden yolumuzda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen kaymakamımıza ve belediye başkanımıza teşekkür ederim." diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 02.09.2016 09:13 Kaynak: AA

YORUMLAR


Fenomen Merve Taşkın'dan "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna yanıt: Ölene kadar bakireyim
Esed, "Erdoğan'la görüşecek misiniz?" sorusuna cevap verdi: Görüşmeyeceğim Atatürk'e olan benzerliğini kullanan Göksel Kaya, üniforma giyerek ata bindi