Hentbol: Haftanın programı - Son Dakika

Hentbol: Haftanın programı

09.04.2021 09:25
Hentbol: Haftanın programı, System.String[]

Hentbolda Erkekler Süper Lig'de 19. hafta maçları oynanacak, Kadınlar Süper Lig'de ise 15. haftadan bir erteleme karşılaşması yapılacak.

Hentbolda Erkekler Süper Lig'de 19. hafta maçları oynanacak, Kadınlar Süper Lig'de ise 15. haftadan bir erteleme karşılaşması yapılacak.

Türkiye Hentbol Federasyonundan (THF) yapılan açıklamaya göre, maç programı şöyle:

Erkekler Süper Lig

Yarın:

17.00 Köyceğiz Belediyespor-Nilüfer Belediyespor (Köyceğiz)

11 Nisan Pazar:

16.00 İstanbul Üniversitesi Spor Birliği- İzmir Büyükşehir Belediyespor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.00 Beykoz Belediyespor-Ümitköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Başkent Akademi (Recep Şahin Köktürk)

17.00 Beşiktaş Aygaz- Antalyaspor (Süleyman Seba)

Öte yandan, Güneysuspor-MYK Hentbol maçı ise ertelendi.

Kadınlar Süper Lig

Bugün:

13.00 Konyaaltı Belediyespor- Kastamonu Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Hentbol: Haftanın programı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer kimdir? 2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer kimdir? Hakan Çalhanoğlu'nun nefis golünü İbrahimovic ayakta alkışladı, İtalyanlar şu yorumu yaptı: Spor tarihinin en yetenekli Türk'ü Hakan Çalhanoğlu'nun nefis golünü İbrahimovic ayakta alkışladı, İtalyanlar şu yorumu yaptı: Spor tarihinin en yetenekli Türk'ü Aralarında kimler var kimler! Thodex'in kurucusu 2 milyar dolarlık vurgun için ünlüleri kullanmış Aralarında kimler var kimler! Thodex'in kurucusu 2 milyar dolarlık vurgun için ünlüleri kullanmış Son Dakika: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan soruşturma başlatıldı Son Dakika: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan soruşturma başlatıldı Bir ülkeyi karıştıran vahşet! 40 kişiye ait paramparça olmuş cansız bedenler bulundu Bir ülkeyi karıştıran vahşet! 40 kişiye ait paramparça olmuş cansız bedenler bulundu 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler 3 günlük kapanma bu akşam başlıyor! İşte kısıtlamadan muaf olacak kişi ve sektörler Dünya böylesini görmedi! Koronaya teslim olan ülkede günlük vaka sayısı rekor kırdı Dünya böylesini görmedi! Koronaya teslim olan ülkede günlük vaka sayısı rekor kırdı Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok