Hep Kitap İle Gizemleri Sherlock Gibi Çöz! - Son Dakika

Hep Kitap İle Gizemleri Sherlock Gibi Çöz!

11.02.2019 09:54
Hep Kitap İle Gizemleri Sherlock Gibi Çöz!, System.String[]

15 Şubat'ta raflarda yerini alacak olan Stewart Ross imzalı Gizemleri Sherlock Gibi Çöz kitabı; yirmi beş yeni hikâyeyle büyülü Sherlock Holmes dünyasının kapılarını açıyor.

hep kitap Sherlock Holmes hayranlarını, Holmes'le birlikte suç dünyasının altını üstüne getirmeye davet ediyor!

Okurlar Gizemleri Sherlock Gibi Çöz: Akıl Yürütme Güçlerini Dünyanın En Ünlü Dedektifine Karşı Test Et kitabıyla; Stewart Ross'un, Dr. Watson'ın arşivinden aldığını söylediği yirmi beş yeni maceranın peşine düşüyor ve ünlü dedektif ve doktorun peşinden suçluların izini sürüyorlar.

Gizemleri Sherlock Gibi Çöz ile bu defa Sherlock'tan bir adım önde olabilir, gizemleri onun ünlü tümdengelim yöntemiyle çözebilir ve Baker Sokağı 221B'de rahat bir koltuğa kurulabilirsiniz. Kimi hikâyede kanıtları inceleyerek suçluyu tespit etmeniz gerekecek, kiminde ise Sherlock biraz ipucu verecek, size ünlü dedektifin akıl yürütme yöntemini çözmek kalacak. Kendi kararınızı verdikten sonra arkadaki çözümlere bakmayı da unutmayın!

Ayşegül Gürsel Duyan'ın İngilizce aslından dilimize çevirdiği Gizemleri Sherlock Gibi Çöz: Akıl Yürütme Güçlerini Dünyanın En Ünlü Dedektifine Karşı Test Et, 15 Şubat'ta hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hep Kitap İle Gizemleri Sherlock Gibi Çöz! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Diagne'nin golüyle Galatasaray, Fatih Terim yönetimindeki 1000. golünü attı Koronavirüs vakalarının yüzde 100 arttığı Antalya'da, 65 yaş üstü ve 20 yaş altının ulaşım kartları kullanıma kapatılıyor Ankara'dan Atina'ya Doğu Akdeniz yanıtı: Hiçbir yaptırım taviz vermemize neden olmayacak Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz