Hepsiburada.com'dan Kitap Kategorisinde Yüzde 40'a Varan İndirim - Son Dakika

Hepsiburada.com'dan Kitap Kategorisinde Yüzde 40'a Varan İndirim

04.08.2016 11:02
Hepsiburada.com'dan Kitap Kategorisinde Yüzde 40'a Varan İndirim, System.String[]

Hepsiburada.com, en çok ilgi gören kategorilerinden biri olan kitap kategorisinde yüzde 40'a varan indirim fırsatı sunuyor.

Hepsiburada.com, en çok ilgi gören kategorilerinden biri olan kitap kategorisinde yüzde 40'a varan indirim fırsatı sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, kitap kategorisinde e-ticaret sektörünün en kapsamlı arşivini oluşturan hepsiburada.com, yaz aylarının en popüler kitaplarını yüzde 40'a varan indirimlerle satışa sunuyor. İndirim fırsatının yanı sıra "süper hızlı gönderi" gibi farklı hizmetleri bulunan hepsiburada.com, kitapseverlerin seçim yapmasını kolaylaştırmak için de "Yaz Aylarının En Çok Okunacak Kitapları" sayfasını oluşturdu.

Ünlü yazarların imzalı kitaplarının da alınabildiği hepsiburada.com'da en çok satan kitaplar listesinin ilk üç sırasında "Havva'nın Üç Kızı" kitabıyla Elif Şafak, "Senden Sonra Ben" eseriyle Jojo Moyes ve "Bebek Kafası" ile Vedat Özdemiroğlu yer alıyor.

Ayşe Kulin, Adam Fawer, Talha Uğurluel, Halil İnalcık, Mete Yarar, Ceyhun Bozkurt, Pelin Çift, Ömer Faruk Harman, Nejat İşler, Debbie Macomber, Sarah Jio, Hikmet Anıl Öztekin, Stephen King, Soner Yalçın, Canan Tan, İskender Pala, İlber Ortaylı, Ahmet Ümit ve Orhan Pamuk gibi ünlü yazarların en çok okunan eserleri de hepsiburada.com'un yaz ayları için oluşturduğu özel kitap kampanyası sayfasında yer alıyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hepsiburada.com'dan Kitap Kategorisinde Yüzde 40'a Varan İndirim - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi gerçekleşti Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı