"Her Mahalleye Bir Park" Projesi - Son Dakika

"Her Mahalleye Bir Park" Projesi

03.01.2012 13:20

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, "Her mahalleye bir park projesi" çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, "Her mahalleye bir park projesi" çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Cankul, geçen yıl başlanan projenin ilkini, Mahkeme Mahallesi ile Yenice Mahalleleri'nde gerçekleştirdiklerini belirtti.

Yenice ve Mahkeme mahallelerinde toplam 4 çocuk parkını hizmetine sunduklarını anlatan Cankul, şunları kaydetti:

"Bu parklar sayesinde çocuklarımız güvenli alanlarda oyun oynama imkanı buluyor. Vatandaşlarımıza da kış ve yaz aylarında buralarda günün yorgunluğunu ve stresini atabiliyor. Ayrıca, parklarda bulunan spor aletleriyle spor yapma imkanı da var."

Projelerinin devam edeceğini belirten Cankul, yaptıkları hizmetin değişen ve gelişen Kepsut için olduğunu söyledi.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Her Mahalleye Bir Park' Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adama düğün yaptı Doğum sırasında kafası kopan bebeğin vücudu anne rahminde kaldı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Kanlar içinde yere yığıldı! Yaşlı adamın feci şekilde hayatını kaybettiği kaza kamerada Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi