"Her Yerde Sen"in Yayın Tarihi Belli Oldu! - Son Dakika

"Her Yerde Sen"in Yayın Tarihi Belli Oldu!

24.05.2019 15:15
"Her Yerde Sen"in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı, Karga7 Pictures yapımı "Her Yerde Sen"in yayın tarihi belli oldu.

İlk bölümüyle 14 Haziran Cuma saat 20.00'de FOX'ta ekrana gelecek olan "Her Yerde Sen"in ilk bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu.

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle bu yaza damgasını vurmaya hazırlanan dizide başrolleri Furkan Andıç ve Aybüke Pusat paylaşırken, oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer'in kaleme aldığı "Her Yerde Sen" için geri sayım başladı.

Genel Hikaye:

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat)birlikte yaşamak zorunda kalır.Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

YORUMLAR
500
Uyuşturucu kaçakçılığından tutuklu yargılanan Ali Osman Akat tahliye edildi Uyuşturucu kaçakçılığından tutuklu yargılanan Ali Osman Akat tahliye edildi 2 kişinin öldüğü silahlı kavganın zanlıları yakalandı 2 kişinin öldüğü silahlı kavganın zanlıları yakalandı Cuma Uluçay Talasspor 1966 Turanspor maçı yarıda kaldı Cuma Uluçay Talasspor 1966 Turanspor maçı yarıda kaldı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Her Yerde Sen'in Yayın Tarihi Belli Oldu! - Son Dakika


Advertisement