Herkes İçin Spor Zirvesi mayıs ayında Ankara'da yapılacak - Son Dakika

Herkes İçin Spor Zirvesi mayıs ayında Ankara'da yapılacak

24.02.2021 09:33
Herkes İçin Spor Zirvesi mayıs ayında Ankara'da yapılacak, System.String[]

Herkes İçin Spor Zirvesi ve 4. Uluslararası Herkes İçin Spor Kongresi, Gazi Üniversitesinin desteğiyle 21-23 Mayıs'ta Ankara'da düzenlenecek.

Herkes İçin Spor Zirvesi ve 4. Uluslararası Herkes İçin Spor Kongresi, Gazi Üniversitesinin desteğiyle 21-23 Mayıs'ta Ankara'da düzenlenecek.

Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını süreci nedeniyle kongrenin teması, "Salgın sürecinde fiziksel aktivite ve sağlıklı yaşam" olarak belirlendi.

Yurt dışından spor yöneticileri ve akademisyenlerin katılacağı zirvede, akademisyenlerin bilimsel araştırmalarının değerlendirileceği, herkes için spor, wellness, nefes egzersizleri ve sağlıklı yaşamla ilgili gelişim seminerlerinin de düzenleneceği belirtildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Herkes İçin Spor Zirvesi mayıs ayında Ankara'da yapılacak - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Türkiye'de uygulanan Sinovac aşısının sonuçları belli oldu: Hastaneye yatışı yüzde 100 engelliyor Çiftçinin dört gözle beklediği borç yapılandırması yolda Yoğun bakımda tedavi gören Selin Yeninci'nin mutasyonlu koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Hamile kadın boşanmak isteyen eşi için video çekip, iç çamaşırını bıraktı: Senin adamlığına bu yakışır Japon milyarder Ay'a götürmek için 8 kişi arıyor Ağrı'da bulunan altın rezervini çıkarmak için hazırlıklar başladı! 300 milyon dolarlık yatırım yapılacak Meteoroloji'den 5 il için karla karışık yağmur ve kar yağışı uyarısı Bilim Kurulu üyesi "Ön çalışmalar var" deyip duyurdu: Kısıtlama saatleri değişebilir