Son Dakika Haberleri: Herkese Hediye, Organik Hediyelerin En Özgün Hali

Herkese Hediye, Organik Hediyelerin En Özgün Hali

6 yıl önce

Herkese Hediye, organik ve kişiye özel ürünleri ile hediye trendlerini belirlemeye devam ediyor.

Herkese Hediye, Organik Hediyelerin En Özgün Hali, System.String[]
Organik ürünlerin değerinin ön planda tutulduğu günümüzde, en değerli varlığımız bebeklerimizin ürün ve hediye ihtiyaçları HERKESE HEDİYE ile karşılanırken, bebeğin dünyasına özel olarak tasarlanmış organik ürünleri, kişiye özel hediye seçenekleri ve yenilikçi servis hizmetleri ile müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor.

Herkese Hediye'nin en favori ürünleri arasında isme özel yeni doğan bebek havlusu, 1-3 yaş için havlu pançoları, üzerine kristal taş ve nakış seçenekleri ile bebeklerin isimlerinin ilk harflerinin işlendiği bebek tekstil ürünleri ve bebek dünyasına yönelik birçok organik ürün yer alıyor.

HERKESE HEDİYE firma yöneticisi Neslihan Özkan, " Anne ve babaların tedirginliklerini ve hassasiyetlerini iyi biliyoruz. Bebeklerin sağlığı her şeyden önce gelir. Biz de bu yüzden Control Union/SKAL tarafından GOTS (Global Organic Textile Standart) standartlarına göre %100 organik sertifikalı ürünleri kullanmaktayız.'' dedi.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için www.herkesehediye.com internet adresi veya Güzelbahçe Sokak Yonca Apartmanı No: 25 Nişantaşı İstanbul'da bulunan Herkese Hediye mağazası ziyaret edilebilir.Anıtkabir'de Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci, Tutuklandı Etiyopya'da Ölünün Üzerine Yatıp Diriltmeye Çalışan "Peygamber" Gözaltına Alındı!

Aynı İsimli Yanlış İlçedeki Okula Giden Öğrenciler, KPSS'ye Giremeyince Sinir Krizi Geçirdi