Son Dakika Haberleri: Cani Koca, Kendisinden Boşanmak İsteyen Eşini Sokak Ortasında Defalarca Bıçakladı

Cani Koca, Kendisinden Boşanmak İsteyen Eşini Sokak Ortasında Defalarca Bıçakladı

6 ay önce

Batman'da kendisinden boşanmak isteyen eşini sokak ortasında defalarca bıçaklayan cani koca, gözaltına alındı. Babası tarafından annesi bıçaklanan kız çocuğu ise korkudan market tezgahının arkasına saklandı.

Batman kent merkezi Ahmet Arif Bulvarı üzerinde tartıştığı eşini defalarca bıçaklayan kişi gözaltına alındı.

VATANDAŞLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE KARISINI BIÇAKLADI

Edinilen bilgilere göre, yaklaşık 4 aydan bu yana ayrı yaşayan ve boşanmak isteyen eşi ile tartışan Abdurrahman İ., herkesin gözü önünde Cahide İ.'yi (40) defalarca kez bıçakladı. Çevredeki vatandaşların müdahalesi ile cinnet getiren kocanın elinden kurtarılan Cahide İ. vücudunun çeşitli yerlerinden defalarca bıçaklandı.

YARALI KADIN, HASTANEDE YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Olay yerine çağrılan 112 acil sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Cahide İ. Batman Bölge Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bıçak darbelerinden birinin Cahide İ'nin kalbine yakın isabet ettiği ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Eşini defalarca kez bıçaklayarak ağır yaralayan Abdurrahman İ. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


YORUMLAR


Nasıl Yapıldığını Sadece İki Kişi Biliyor! Günde Bin Tane Üretilip Türkiye'nin Dört Bir Yanına Satılıyor Poşet Formalı Küçük Messi'nin Annesi Konuştu: Her Gün Ölüm Korkusuyla Yaşıyoruz

Tanzim Satış Sonrası Fiyatı Düşmeyen Tek Sebze, Sivri Biber Oldu