Hermes'den Palladium Ataşehir'e 7 Ödül Birden - Son Dakika

Hermes'den Palladium Ataşehir'e 7 Ödül Birden

2 yıl önce

Palladium Ataşehir,2017 yılı Ekim ayındagerçekleştirdiği Masal Küresi Şenliği ve yeni yıl etkinliği olan Yeni Yıl Melodisi ile, 3'ü Platinum, 4'ü Gold olmak üzere Hermes Creative Awards platformunda, toplam 7 ödül ile taçlandırıldı

Hermes'den Palladium Ataşehir'e 7 Ödül Birden, System.String[]

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Masal Küresi Şenliği ve Yeni Yıl Melodisi etkinlikleriyle Hermes Creative Awards platformundan toplamda 7 ödül alarak farkını bir kez daha ortaya koydu.

Masal Küresi Şenliği'nde; çocuklara yönelik eğitici masal atölyelerinin yanısıra, masal anlatıcıları hem çocuklar hem de yetişkinler için danslı, şarkılı bol eğlenceli sahne performansları sergilediler. İki gün süren etkinlik boyunca katılımcılar, masalların büyülü diyarında büyülü bir gezinti yaptılar.

Masal Küresi Şenliği etkinliği ile Palladium Ataşehir, Hermes Creative Awards'den Special Event, Communication/ Marketing Campain ve Interactive BrandExperience kategorilerinde toplam 3 Platinum ödül ile taçlandırıldı.

Kurşun Asker Bandosu, Piyano Terası, muhteşem dekorasyonu, hediyelik eşya stantları, astrolojinin gizemli dünyası ve yılbaşına özel gerçekleşenkonserle Palladium, çok eğlenceli bir yeni yıl etkinliği düzenledi. Müzikli, rengarenk ve coşkuyla yeni yılın karşılandığı Yeni Yıl Melodisi etkinliği ile Palladium, yine aynı kategorilere ek olarak Other Best Activity Decor dahil, Hermes Creative Awards'den 4 kategoride 4 Gold ödül alarak toplamda 7 ödülün sahibi oldu.

Palladium Ataşehir, daha önce gerçekleştirdiği Trickbox ve Kapadokya Günleri etkinlikleri ile Hermes Creative Awards 2017'den 3'ü Gold, 3'ü Platinum olmak üzere 6 ödül birden almıştı.

Haber Yayın Tarihi: 03.05.2018 02:15 Kaynak: BültenlerSon Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Lanet" dediği Çukur dizisinden cevap geldi
Esra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü Eşinden farklı cinsel isteklerde bulundu, olumsuz yanıt aldı! 'Bakımsızsın' diye hastanelik etti