Herodot Cevdet, Erü'de Söyleşiye Katıldı - Son Dakika

Herodot Cevdet, Erü'de Söyleşiye Katıldı

20.04.2017 15:39
Herodot Cevdet, Erü'de Söyleşiye Katıldı, System.String[]

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ’Tarihin Satır Araları’ konulu söyleşi, Herodot Cevdet karakteri ile tanınan ünlü oyuncu Hasan Kaçan’ın katılımıyla Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Tarihin Satır Araları' konulu söyleşi, Herodot Cevdet karakteri ile tanınan ünlü oyuncu Hasan Kaçan'ın katılımıyla Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi'nde gerçekleştirildi.

Söyleşiye, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Karamehmet Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile çok sayıda davetli katıldı.

Tarihteki hikayeleri kendine has üslubu ile anlatan Hasan Kaçan, gençler tarafından büyük ilgi gördü.

Programda Göksel Baktagir ve orkestrası, anlatılan hikayelerin parçalarını çalarken, Eda Karaytuğ ise türkü söyledi. - KAYSERİ

Herodot Cevdet, Erü'de Söyleşiye Katıldı
Herodot Cevdet, Erü'de Söyleşiye Katıldı
Herodot Cevdet, Erü'de Söyleşiye Katıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Herodot Cevdet, Erü'de Söyleşiye Katıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, forvet transferinde rotayı Almanya'ya çevirdi Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Kısıtlamada yanındaki çiğköfteciden içeriye müşteri alan berberin oyunu operasyonla son buldu Erdoğan Manisa'daki enerji santrallerinin açılışını gerçekleştirdi: Yerli kaynaklarımıza dayalı enerji sistemi kuracağız Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız müsaade ederse Şuşa'da ilkokul yaptıracağız İki adamla aynı anda sözlenip, 60 bin TL dolandırdı: Ciddi düşünüyordum, evlenecektim Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi