Herşey Müşteri Sayısını Arttırmak İçin - Son Dakika

Herşey Müşteri Sayısını Arttırmak İçin

08.09.2012 12:00
Herşey Müşteri Sayısını Arttırmak İçin, System.String[]

Sinop'ta bir oto kaporta ustası müşteri sayısını arttırmak ve dikkat çekmek için çalışır durumdaki 1976 model otomobili iş yerinin çatısına monte etti.

Sinop'ta bir oto kaporta ustası müşteri sayısını arttırmak ve dikkat çekmek için çalışır durumdaki 1976 model otomobili iş yerinin çatısına monte etti.

Sinop Sanayi Sitesi'nde oto kaporta ve boya servisi bulunan Hakkı Günaydın'ın(48 )iş yerinin çatısına monte ettiği otomobili görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Günaydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dikkat çekmek ve müşteri sayısını arttırmak için böyle bir uygulama yaptığını söyledi.

İş yerinin çatısında yaptığı 3 metre yüksekliğindeki iskelenin üzerine otomobili monte ettiğini belirten Günaydın, "Otomobili oğluma almıştım. Ancak oğlumla birlikte müşteri sayımızı arttırmak ve insanların ilgisini çekmek için reklam amaçlı kullanmak istedik. Aklımıza böyle bir fikir geldi. İş yerinin çatısına üç metre yüksekliğinde bir iskele kurduk ve vinç yardımıyla otomobili buraya çıkararak monte ettik. İnsanların ilgisini çekiyor bu sayede müşteri sayım arttı "dedi.

Muhabir : Kenan Türkseven

Yayıncı : Mehmet Kumcağız - SİNOP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Herşey Müşteri Sayısını Arttırmak İçin - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Depremin vurduğu İzmir'de eğitime 1 hafta ara verildi İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti Özel hastanelerde koronavirüs test ücreti 250 TL olacak Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi Kredi kartı kullananlar dikkat! Faiz oranları değiştirildi İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Çağrı ve Sayra Alpgündüz isimli ikiz kardeşler, enkaz altından çıkarılmayı bekliyor Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu