Son Dakika Haberleri: Heyelanlı Mahalleden Gözyaşları Arasında Tahliye (2)

Heyelanlı Mahalleden Gözyaşları Arasında Tahliye (2)

6 gün önce

MAHALLEYE GİRİŞ TAMAMEN YASAKLANIYOROrdu'nun Aybastı ilçesine bağlı Sağlık Mahallesi'nde meydana gelen heyelanın ardından, vatandaşlar, tahliyesine karar verilen binalardan eşyalarını taşımaya devam ederken, bu gece itibariyle mahalleye girişin tamamen yasaklanacağı bildirildi.

Heyelanlı Mahalleden Gözyaşları Arasında Tahliye (2), System.String[]
MAHALLEYE GİRİŞ TAMAMEN YASAKLANIYOR

Ordu'nun Aybastı ilçesine bağlı Sağlık Mahallesi'nde meydana gelen heyelanın ardından, vatandaşlar, tahliyesine karar verilen binalardan eşyalarını taşımaya devam ederken, bu gece itibariyle mahalleye girişin tamamen yasaklanacağı bildirildi. Meydana gelen heyelanın ardından, mağdurlara Kızılay tarafından yiyecek dağıtımı yapılmaya başlandı. Eşyalarını taşıyan Hanife Yılmaz, üzgün olduklarını belirterek, "Gidecek yerimiz yok. Evimiz buradaydı, çok uzun yıllardır bu mahalledeyiz. Gittiğimiz için üzülüyoruz, ağlaya ağlaya bir ettik. Heyelan gecesi evde yoktuk. Bu zamana kadar hiç böyle bir şey görmedik" dedi.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 03:39 Kaynak: DHAKomünist Başkan, Aldığı Kararla Sosyal Medyada Trend Topic Oldu Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım "Canlı Yayında Tartışır mısınız?" Sorusunu Yanıtladı Dağ Çileğinin Kilosu 80 TL'ye Satılıyor WhatsApp'tan Kullanıcıları Kızdıracak Karar: 2020 Yılında Reklam Geliyor