Arabası olmadığı halde hiç gitmediği şehirlerden trafik cezası geldi - Son Dakika

Arabası olmadığı halde hiç gitmediği şehirlerden trafik cezası geldi

24.01.2021 12:38

Fatih'te arabası olmayan Doğan Perçin, e-Devlet üzerinden sorgulama yaptığında kendisi adına kesilmiş trafik cezalarını gördü. Şoke olan Perçin, cezaların yazıldığı şehirlere hayatı boyunca hiç gitmediğini söyleyerek "Arabam yok ama cezam var" dedi.

Fatih'te esnaf olarak çalışan Doğan Perçin, e-Devlet sorgulaması yaparak trafik cezası olup olmadığını kontrol etti. İddiaya göre aracı olmayan Perçin, kendisi adına yazılan trafik cezalarını görünce şoke oldu. Polise başvuran adam, cezaların hayatında hiç gitmediği Ankara ve Ordu'dan yazıldığını öğrenince ise duruma daha da şaşırdı. Adli makamlara başvurarak itirazını yapan Doğan Perçin, cezaları ödeme durumu olmadığını söyledi.

Hiç gitmediği şehirlerden trafik cezası geldi

"2011 YILINDAN BERİ ARACIM YOK"

Doğan Perçin 2011 yılından beri aracının olmadığını söyleyerek "Aşağı yukarı 8-9 sene oldu arabam yok. Üzerime kayıtlı bir araç yok. Ben e-Devlet'ten kontrol yaptım şans eseri gördüm. 2 tane ceza var birisi Ankara'dan diğeri ise Ordu'dan. Ben bu şehirlere hayatım boyunca gitmedim. Benim üzerime kayıtlı olmayan araca gelmiş cezalar. Aracı da bilmiyorum. Adliyeye giderek cezalara itiraz dilekçesi yazdım. Cezaları ödeme durumum yok şu anda itirazımı yaptım bekliyorum. Ben en son 2011 yılında araç sahibiydim, o aracın da satışını verdim" şeklinde konuştu.

Arabası olmadığı halde hiç gitmediği şehirlerden trafik cezası geldi

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Arabası olmadığı halde hiç gitmediği şehirlerden trafik cezası geldi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Çiğ köfte 'acılı' olduğu için iş yeri çalışanını darbeden saldırgan yeniden gözaltında Bafetimbi Gomis, Galatasaray'dan ayrılış sebebinin ekonomik unsurlar olduğunu söyledi Yemek yapmak için yakılan ateş barakaya sıçradı! 10 koyun, 15 keçi ve 1 köpek telef oldu Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi Hormon eksikliği yüzünden 90 kiloya ulaşan 5 yaşındaki çocuk çaresizce yardım bekliyor Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Yol yapım çalışması nedeniyle taşınan asırlık türbenin içi boş çıktı Evine çağırdığı usta, talihsiz kadına cinsel ilişki teklifinde bulundu: Bir kere öpsem ne olur?